Zakłady na e-sport. League of Legends w ofercie polskich bukmacherów

Zakłady bukmacherskie

League of Legends jest obecnie zdecydowanie najlepszą i najpopularniejszą grą z zapleczem e-sportowym (które, swoją drogą, również jest świetnie zorganizowane). Nic dziwnego, że interesuje się nią nie tylko coraz więcej graczy, ale i typerów upatrujących w niej zarobku. Co powinniśmy wiedzieć na jej temat, by obstawiać skutecznie? U którego bukmachera to robić? Na tym skupimy się w naszym poradniku.

zakłady na e-sport lol
League of Legends – obstawianie zakładów na e-sport

5 zasad gry League of Legends, o których musimy pamiętać

  1. Pierwsza krew, a zatem pierwsze zabójstwo dokonane w danej grze, ma ogromne znaczenie. Zasila gracza dodatkową gotówką, ale też poprawia jego morale (obniżając to przeciwników).
  2. Cele na mapie mają ogromne znaczenie. Zwracajmy uwagę na to, kto posiada ile smoków oraz komu przypadł w udziale Baron Nashor.
  3. Patrzmy na liczbę zniszczonych wież – każda z nich daje dodatkowe złoto całej drużynie, co przyczynia się do jej równomiernego rozwoju.
  4. Zwracajmy uwagę na złoto – nawet jeśli gracz jest dobry, niewiele zrobi bez posiadania odpowiednich przedmiotów. Właśnie dlatego w tym wszystkim kluczowe jest posiadanie przez niego odpowiedniej ilości złota (które umożliwia ich zakup).
  5. Patrzmy na postępy i zachowanie junglera – ten jest w stanie zmienić naprawdę dużo w całej rozgrywce.

Na co zwracać uwagę przy typowaniu League of Legends?

Obstawianie League of Legends w wielu aspektach różni się od obstawiania klasycznych sportów i wynika to przede wszystkim ze specyfiki tej gry komputerowej, w której łączy się taktyka, indywidualne umiejętności każdego z zawodników i stała współpraca między nimi. Typując LoLa nie zapomnijmy o:

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • analizie – ta powinna zakładać nie tylko sprawdzenie każdej z drużyn pod względem jej mocnych i słabych stron, ale też dokładne przeanalizowanie każdej z prawie 150 postaci oferowanych przez grę; to ich wybór często okazuje się decydujący;
  • wybraniu modelu „na żywo” – w przeciwieństwie do klasycznych sportów, tutaj poleca się obstawianie przede wszystkim na żywo, kiedy to łatwo jest określić to, w jaki sposób dana drużyna „weszła” w wybrane spotkanie; 
  • perfekcyjnej znajomości zasad – jest to absolutna podstawa, bez której nie powinniśmy podchodzić do obstawiania; jeżeli opis tekstowy zasad niewiele nam mówi, zainstalujmy grę i zagrajmy w nią – jest darmowa i niewymagająca;
  • zapoznawaniu się z typami na LoLa – typy są możliwe do znalezienia w rozległych studiach przed- i pomeczowych, o których obecność producent gry – Riot Games – bardzo dobrze zadbał.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na League of Legends

Z uwagi na popularność LoLa na całym świecie (w tym również i Polsce), większość polskich bukmacherów posiadających w swojej ofercie e-sport pokrywa również League of Legends. Tutaj jednak różnice są ogromne – właśnie dlatego liczy się wybór bukmachera, który nie tylko jest obiektywnie godny zaufania, ale też wychodzi z najbardziej kompletną ofertą właśnie na LoLa. Do tych bukmacherów należą operatorzy wymienieni przez nas poniżej – warto mieć konto u kilku z nich, zwłaszcza, że e-sport jest dziedziną, w której kursy potrafią bardzo się różnić, w zależności od konkretnego bukmachera.

STS

STS to profesjonalny bukmacher, który swoją ofertę na LoLa prezentuje w osobnej zakładce, co umożliwia łatwiejsze i sprawniejsze jej przeglądanie. Sam w sobie daje dostęp do obstawiania mnóstwo spotkań, nie tylko tych dotyczących największych rozgrywek LEC czy LCS, ale też spotkań w ligach krajowych, w tym w chińskim LoL Pro League czy polskiej Ultralidze. Bukmacher STS w swojej ofercie e-sportowej na stronie www.sts.pl daje możliwość korzystania z podstawowych bonusów, ale też tych skierowanych właśnie do niej.

poker sts online
Darmowy bonus na poker online w Betgames STS

Fortuna

Fortuna jest jednym z najbardziej doświadczonych bukmacherów, a swoją ofertę na League of Legends opatruje oficjalnymi transmisjami z kanałów Riot Games, które obejrzeć można w aplikacji mobilnej i na stronie bukmachera. Daje możliwość spróbowania swoich sił na wielu mniej standardowych rynkach, proponując typerom atrakcyjne i mocno konkurencyjne stawki. Typując spotkania w ramach League of Legends zasila się też swoje konto w programie lojalnościowym, a e-sport stanowi integralną część głównej oferty tego bukmachera. Można w nim więc korzystać z wszystkich większych bonusów operatora.

LV Bet

Kolejny (po STS) bukmacher, który swoją ofertę na e-sport prezentuje w osobnej zakładce, rozgraniczającej ją od oferty na klasyczne sporty. LV Bet prezentuje bardzo szeroką ofertę na League of Legends, skupiającą się przede wszystkim na spotkaniach w obrębie najpopularniejszych wydarzeń w jego obrębie. Daje sporo opcji na typowanie, w tym również takich niewidzianych u konkurencji. Pozwala na obstawianie zarówno w modelu przedmeczowym, jak i na żywo, proponując typerom mocno konkurencyjne kursy na wiele spotkań.

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie