W punkcie naziemnym czy w internecie? Gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie

W chwili obecnej obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się ogromną popularnością. Każdego dnia z usług polskich legalnych bukmacherów korzystają tysiące zadowolonych użytkowników. W tej chwili z usług polskich firm bukmacherskich można korzystać w dwojaki sposób: zarówno w punktach stacjonarnych jak i za pośrednictwem internetu. Na ten moment w naszym kraju działa 17 legalnych firm bukmacherskich, dzięki czemu konkurencja na rynku jest spora. Polscy typerzy mogą korzystać z usług firm bukmacherskich na znacznie lepszych warunkach niż jeszcze kilkanaście lat temu. 

W punkcie naziemnym czy w internecie?
W punkcie naziemnym czy w internecie?

Działalność polskich firm bukmacherskich a aktualne przepisy prawne

Działalność polskich legalnych firm bukmacherskich została w sposób dokładny omówiona z ustawie antyhazardowej z 2017 roku. Jej zapisy nałożyły na firmy bukmacherskie działające w Polsce szereg rygorystycznych obowiązków i obostrzeń. Niestety, wiele zagranicznych firm bukmacherskich nie chciało zgodzić się na nowe zasady funkcjonowania na polskim rynku zakładów bukmacherskich i podjęło decyzję o opuszczeniu polskiego rynku. Były też i bukmacherzy internetowi, które zaczęły świadczyć swoje usługi w sposób niezgodny z zapisami ustawy antyhazardowej.

W chwili obecnej firma bukmacherska aby być uznana za legalną, musi posiadać specjalne zezwolenie uzyskane od Ministerstwa Finansów. Jeśli go nie posiada, w sposób automatyczny trafia do grona nielegalnych firm bukmacherskich. Na ten moment działa w Polsce 20 legalnych podmiotów bukmacherskich.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wśród legalnych polskich bukmacherów znajdują się obecnie firmy bukmacherskie takie jak Fortuna, STS, Betclic, PZBUK, eWinner czy LV BET. Z aktualną listą legalnych bukmacherów można zapoznać się na stronie Ministerstwa Finansów.

W punkcie naziemnym czy w internecie?

Obecnie firmy bukmacherskie pozwalają swoim klientom na korzystanie ze swoich usług w dwojaki sposób. Pierwsza, klasyczna, polega na udaniu się do punktu stacjonarnego bukmachera. Tam wybieramy interesujące nas wydarzenia, obstawiamy kupon i udajemy się do kasy. Dla wielu osób jest to zbyt czasochłonny sposób obstawiania zakładów bukmacherskich i zdecydowanie bardziej wolą obstawiać zakłady bez wychodzenia z domu. Polskie firmy bukmacherskie pozwalają swoim użytkownikom na obstawianie zakładów za pośrednictwem internetu. Na internetowych forach możemy znaleźć mnóstwo wpisów, w których polscy gracze opisują walory zarówno pierwszego jak i drugiego rozwiązania. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niektórzy błędnie sądzą, iż zgodnie z ustawą antyhazardową uchwaloną przez polski Sejm w 2017 roku, wszystkie firmy bukmacherskie działające w internecie są nielegalne. Nic bardziej mylnego. Nielegalne są tylko te podmioty, które nie posiadają certyfikatu od Ministerstwa Finansów. Wszystkie inne firmy są w 100% legalne i można korzystać z ich usług bez żadnych obaw o przykre konsekwencje prawne. 

Jakie są najważniejsze atuty wynikające z obstawiania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem internetu? Podstawową zaletą jest przede wszystkim spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na cokolwiek innego. Wybranie się do punktu stacjonarnego oraz oczekiwanie w kolejce może być bardzo czasochłonne, dlatego nie ma się co dziwić, że obecnie tak wielu polskich graczy decyduje się na obstawianie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem internetu. Osoby korzystające z internetowych usług bukmacherów mogą także korzystać ze specjalnych, dedykowanych promocji, których nie ma w stacjonarnej ofercie bukmacherów, takich jak freebet czy zakład bez ryzyka. 

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie