Przegląd firm bukmacherskich – na które zakłady bukmacherskie warto się zdecydować?

Zakłady bukmacherskie

Aktualnie jest bardzo szerokie pole do manewru, jeśli chodzi o dostępne podmioty hazardowe. W których firmach bukmacherskich warto obstawiać? Jakie podmioty hazardowe są w tym momencie najczęściej wybierane przez ekspertów?

Przegląd firm bukmacherskich – na które zakłady bukmacherskie warto się zdecydować?

Warto posiadać konto w STS

Bardzo dużo osób decyduje się w pierwszej kolejności na ten podmiot hazardowy. Z czego to jednak wynika? Zależy Ci na tym, by grać zgodnie z polskimi przepisami? Nie masz zamiaru łamać naszego prawa ani przez jeden moment? W takim położeniu ta firma bukmacherska to będzie strzał w dziesiątkę. W końcu STS to legalny podmiot hazardowy. Ta kwestia może być przez Ciebie na spokojnie zweryfikowana. Np. na stronie tego bukmachera. Należy dodać, że masz kilka opcji, by obstawiać wyselekcjonowane przez siebie kupony. Zakład bukmacherski może być posłany w jednym z lokali stacjonarnych. Tych zaś nie brakuje na terenie Polski. Lokale STS są zarówno w większych, jak i mniejszych miasteczkach. Dodatkowo nie ma problemu, by typować przez internet. Masz także sposobność korzystać z aplikacji mobilnej. Dlaczego jeszcze warto założyć konto w bukmacherze STS? Chodzi o bonusy na start. Oferowana jest m.in. promocja bez depozytu. Możesz zainkasować 25 PLN. Jeśli zaś zdecydujesz się na dokowanie premierowej wpłaty, to zdobędziesz 100% do 1200 PLN. Co poza tym jest oferowane przez tego bukmachera? To także po 20 PLN na sporty wirtualne oraz na gry karciane – z działu Betgames.

Coraz popularniejszy jest Betfan

Czasami zastanawiasz się, gdzie można jeszcze ewentualnie założyć własne konto? Dobrym wyborem jest ta firma bukmacherska. W końcu Betfan to legalny podmiot hazardowy. Warto wyraźnie zaznaczyć, że możesz tam swobodnie obstawiać zakłady. Wszak Betfan ma zezwolenie na oferowanie usług – od końcówki października 2018 roku. Co jeszcze się liczy? Nie można nie zauważyć, że ta firma bukmacherska oferuje swoje usługi m.in. przez internet. Możesz także skorzystać z obstawiania poprzez aplikację mobilną. Jakie bonusy na dzień dobry są oferowane przez Betfan? To m.in. cashback. Aby zdobyć ten bonus, musisz założyć konto i wpisać kod promocyjny. Następnie należy wpłacić pieniądze do Betfan. Maksymalnie masz okazję zainkasować cashback do 600 PLN. Potem oferowany jest także zakład bez ryzyka (70 PLN), czy podwojenie następnej wpłaty. Jeśli się zdecydujesz na ten ruch, to otrzymasz 100% do 1000 PLN.

Ostatniego słowa nie powiedziała jeszcze Fortuna

Na rynku jest coraz większa konkurencja. Fortuna na pewno jest zaś w stanie skutecznie odpierać ataki młodszych podmiotów hazardowych. Obecnie ta firma bukmacherska ma wielu Klientów. Nas to jednak nie dziwi. Wszak Fortuna jest legalna. Oferowane wydarzenia możesz obstawiać w punktach, przez sieć albo korzystając z aplikacji mobilnej. Dodatkowo po założeniu konta masz prawo liczyć na zainkasowanie m.in. promocji bez depozytu w wysokości 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To także zakład bez ryzyka. Aby go zdobyć w praktyce, trzeba mieć konto, a także wpłacić pieniądze. Maksymalnie możesz uzyskać zakład bez ryzyka do 600 PLN.

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie