Nowe promocje i bonusy w STS online

Zakłady bukmacherskie

Przez wielu ekspertów i znawców świata bukmacherki to właśnie ten podmiot jest uznawany za najlepszego w naszym kraju. Czym cechuje się najbardziej popularny w Polsce bukmacher STS online? Na co mogą liczyć osoby, które zarejestrują się w tej firmie z kodem promocyjnym? Warto to wyjaśnić, ponieważ oferowanych promocji i bonusów naprawdę nie brakuje.

bonusy sts online
Nowe promocje i bonusy w STS online

STS online – poznaj garść kluczowych informacji

STS ma wieloletnie doświadczenie w oferowaniu zakładów wzajemnych dla osób z Polski. Pierwsze kroki – w tej branży – ta firma bukmacherska stawiała… już w 1997 roku. Łatwo zatem obliczyć, że doświadczenie jest bardzo duże. Co najważniejsze, nauka nie idzie w las. Podobać może się także to, że ta firma bukmacherska nie spoczywa na laurach. Dzięki temu Klienci tego podmiotu mogą naprawdę oczekiwać dobrych jakościowo usług. Dla niektórych pewną ciekawostką jest to, że ten bukmacher od pewnego czasu działa nie tylko u nas w Polsce, ale także poza granicami państwa.

Polski bukmacher STS oferuje możliwość obstawiania w wielu miejscach. M.in. bardzo dużo osób decyduje się na typowanie w lokalach stacjonarnych. Łatwo dostrzec różnicę, jeśli chodzi o te punkty, w porównaniu do tego, co było np. kilka, kilkanaście lat temu. Obecnie nie brakuje nowoczesnego wyposażenia. Możesz nie tylko swobodnie obstawiać, ale także np. oglądać interesuje Cię wydarzenia sportowe. Jak jeszcze można grać? Nie tylko w punktach stacjonarnych. Nie ma żadnego problemu, aby założyć konto na stronie internetowej tego bukmachera. Rejestracja jest szybka, prosta i co najważniejsze legalna. W końcu STS to firma, która w pełni respektuje postanowienia Ustawy Hazardowej. Możesz jeszcze obstawiać dzięki aplikacji mobilnej.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Coraz więcej osób, szczególnie młodych, chętnie zaś korzysta z tej opcji. Wszak aplikacja mobilna STS może być m.in. pobrana za darmo. Dodatkowo korzystanie z niej jest szybkie i zarazem bardzo wygodne. Co jeszcze cechuje STS? To dobra oferta kursowa na liczne wydarzenia. Warto zaś dodać, że ten bukmacher zapewnia nie tylko zakłady na sporty cieszące się na ogół największym zainteresowaniem… Sporo osób docenia też STS za wkład w polski sport. W końcu jest to sponsor nie tylko reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn, ale także np. Lecha Poznań, czy Jagiellonii Białystok.

Bonus bez depozytu dla nowych klientów STS online

Po zarejestrowaniu konta na stronie www.STS.pl na pewno nie będziesz ani przez jeden moment żałować tej decyzji. W końcu otworzysz sobie drzwi do wielu promocji. Na początek warto wspomnieć o bonusie bez depozytu. Jest on bardzo dobrze oceniany. Zaraz dowiesz się, dlaczego zaś panują takie właśnie opinie… Aby skorzystać z bonusu bez depozytu, nie musisz nic inwestować. Wystarczy, że tylko zarejestrujesz konto. Warto się tutaj na momencik zatrzymać. W czasie wykonywanie tego zadania musisz wpisać kod promocyjny BETONLINE, który uprawni Cię do odebrania 29 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Może nie jest to jakaś wielka suma, ale nie trzeba też praktycznie nic robić, aby te pieniądze zainkasować. Poza tym nie ma tutaj żadnego haczyka. Jeśli zatem gdzieś wietrzysz podstęp, to tak naprawdę Twoje wątpliwości są… całkowicie bezzasadne. STS to uczciwa, legalna firma bukmacherska, która bardzo sprawiedliwie traktuje wszystkich swoich Klientów.

Bonus od pierwszej wpłaty w zakładach STS

Możesz skorzystać także z tej promocji. Tutaj jednak już więcej zależy od Ciebie. W końcu musisz się nie tylko zarejestrować (sam proces trwa maksymalnie kilkanaście, kilkadziesiąt minut). Potem trzeba dokonać wpłaty. Od tego zależy kwota, którą otrzymasz od buka. Maksymalnie możesz zainkasować 1200 PLN. STS oferuje bowiem obecnie podwojenie pierwszego depozytu do tego pułapu. Jeśli wpłacisz 1200 PLN, to będziesz miał w sumie 2400 PLN. Co stanie się, jak zaś zdeponujesz 1500 PLN itd.? Wówczas także otrzymasz 1200 PLN. Jest to bowiem maksymalna kwota oferowana przez bukmachera w ramach tej promocji.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Warto także wiedzieć, jakie są w tym momencie warunki związane z obrotem tym bonusem. Każdy gracz, który skorzysta z tej opcji, musi postawić za trzykrotność otrzymanej sumy. Jeśli zatem w całości wykorzystałeś bonus, to należy postawić za 3600 PLN. Do tego dochodzi minimalny kurs, który wynosi 1,91. Aby było nieco trudniej, nie wszystkie zagrane kupony wliczają się do obrotu bonusem, a tylko takie, które okazały się zwycięskie.

Co dodatkowo oferuje ten popularny w Polsce bukmacher?

Bukmacher STS oferuje do typowania nie tylko stricte zakłady sportowe. Możesz zdecydować się obstawiać np. Betgames. Są to zaś popularne gry karciane. Jeśli wejdziesz do gry, będziesz mógł uzyskać bonus. Jakie są najważniejsze warunki? W pierwszej kolejności należy wytypować zakłady na Betgames. A tych nie brakuje. Jeśli nie uda Ci się trafić, to wówczas otrzymasz zwrot stawki. Aż do 20 PLN. Coś dla siebie znajdą także fani sportów wirtualnych.

poker sts online
Darmowy bonus na poker online w Betgames STS

Lubisz je obstawiać? Cenisz w nich sobie to, że są one niezależne np. od sytuacji epidemiologicznej? Poza tym bardzo przypada Ci do gustu fakt, że wyniki są znane dużo szybciej w porównaniu do standardowego czasu rozgrywania potyczek? W takim razie wiedz, że w tym przypadku też możesz uzyskać bonus. Czeka na Ciebie 20 PLN na sporty wirtualne (jeśli kupony nie pójdą po Twojej myśli).

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie