Kupowanie typów bukmacherskich – zalety i wady

Zakłady bukmacherskie

Każdy gracz próbujący swoich sił w bukmacherce stara się poprawnie typować wyniki spotkań i w konsekwencji wygrywać pieniądze. Niestety, to tylko teoria, a w praktyce wygląda to zgoła inaczej. Przeważnie raczej się przegrywa, aniżeli wygrywa i często może być to powód wpadnięcia w nałóg, bo któż by nie chciał mieć łatwych i szybkich pieniędzy, a takie można wygrać w bukmacherce. W przypadku brak umiejętności i szczęścia poprawnego typowania jest pewne rozwiązanie, jakim jest kupowanie typów. Postanowiliśmy rozebrać te rozwiązanie na czynniki pierwsze i przedstawić wam również wady i zalety kupowania typów bukmacherskich. Aby się o nich przekonać, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

płatne typy bukmacherskie
Kupowanie typów bukmacherskich – zalety i wady

1. Trzeba za to zapłacić

Spora część graczy nie należy obiektywnie rzecz ujmując, do krezusów finansowych i raczej wysłupienie z portfela kwoty w okolicach 200 zł nie jest raczej wydatkiem, który chcieliby podjąć. Najlepszym rozwiązaniem jest bazowanie na własnej intuicji i dokładnej analizie, którą można podjąć za darmo. Niestety taka strategia typera czasem zawodzi, bywa i tak, że nawet poświęcając spory czas na nią poprzez dokładne przestudiowanie składów, absencji, zawieszeń za kartki, wiadomości z całego tygodnia czy nawet oglądaniu meczów, nie zawsze można przewidzieć spotkanie, choć potencjalnie zrobiło się wszystko, aby tak właśnie się wydarzyło.

Brak skuteczności przy przeprowadzaniu analizy potrafi być frustrujący, ponieważ nie dość, że tracisz pieniądze, które mógłbyś przeznaczyć na inne rzeczy, a nie na nietrafiony kupon, to również masz świadomość, że poświęciłeś sporo czasu, który niestety poszedł do kosza, bo przecież kupon okazać się błędny. Owszem, nie każdy przeprowadza gruntowne analizy, ale nie zmienia to faktu, że nikt nie chce przegrywać obstawiając zakład, jednak tak wygląda rzeczywistość – więcej jest tych, którzy dostarczają pieniądze do „źródełka” jakim jest kasa bukmachera, aniżeli tych, którzy wyciągają pieniądze od niego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jasne, można znaleźć darmowe typy w Internecie, jednak różnie to z nimi bywa. I chociaż płatne typy bukmacherskie nigdy nie są pewne, to jednak mówiąc o rzetelnych typerach, to prowadzą oni statystyki, z którymi można się zapozna, zanim zakupi się takie typy bądź też pakiety (w zależności od strony). Aby znaleźć takie osoby czy podmioty, to wcale nie ma większego problemu, ponieważ w Internecie można znaleźć ich sporo, a świat mediów społecznościowych tylko to ułatwia.

2. Nigdy nie ma się pewności co do rzetelności

W dzisiejszym świecie oszustów nie brakuje. Spora grupa osób bazuje na naiwności ludzi, którzy ogłaszają się pod hasłami typu „100% skuteczności” czy też „mam na dziś kupon z kursem 87” oraz „mam ustawiony mecz z pewnej ligi”. Takich ludzi trzeba odsiać grubą kreską, bo mamy pewność, że jest to osoba, która chce skorzystać wręcz na głupocie ludzkiej. Nie ma takiej osoby, która ma 100% skuteczności, więc należy odsiewać takie osoby i nie wchodzić w żadne konszachty, bo skończy się tylko na tym, że wydasz pieniądze w ciemno, ewentualnie dostaniesz typ, który nie wejdzie, ale zostaniesz oszukany i wykorzystany.

Oszuści, których nie brakuje, często podrabiają kupony, które rzekomo zawierały wysoki kurs albo też podkradają takie osobom, które wrzucają chwaląc się do Internetu. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie zaufanie osobom, które działają w branży od lat, pomagały sporej grupie osób, a przede wszystkim mają wysoką skuteczność i nie oszukają cię. Trzeba też przy tym pamiętać, żeby do takich osób nie podchodzić jak do magików, którzy na 100 typów trafią 99 – to tak nie działa. Jest parę podmiotów na polskich rynku mających zalegalizowaną działalność gospodarczą i na jej podstawie można przynajmniej dowiedzieć się, kto za tym stoi, a też będzie to dla ciebie znak, że ktoś wykonuje uczciwą pracę.

superbet bonusy na start
Darmowe bonusy w Superbet z kodem BETONLINE

Oczywiście, w przypadku zalegalizowanych podmiotów oferujących sprzedaż typów, należy sprawdzić w pierwszej kolejności ich skuteczność, aczkolwiek uczciwy typer nie będzie bał pokazać się swoich porażek i zwycięstw, bo te są w bukmacherce rzeczą normalną.

3. Płatne typy to oszczędność czasu?

Nie ma co ukrywać, jeżeli jesteś typerem poświęcającym sporo czasu na analizę, to wiesz, że to zajęcie, które wymaga dokładności, a czasem i to nie wystarczy. Są osoby, które mają znajomości na całym świecie, ponieważ były związane z branżą bukmacherską i wywiązały sobie kontakty bądź też mają kontakt z typerami z całego świata i ten sposób tworzą siatki typerów, które mają przekazywać sobie najlepsze typy bukmacherskie. Kupno typów od takich graczy jest dla klienta zbawienne, ponieważ nie jest on zmuszony do poświęcania własnego czasu, który może przeznaczyć na inne rzeczy, jak też swoje pasje.

O meczach często decydują minimalne detale, jak też rzeczywiście istnieje proceder związany z oszustwami i „kręceniem meczów”. Trzeba jednak wiedzieć, że takie informacje mają nieliczni lub potrafią dobrze odczytywać giełdę, z której można rzeczywiście sobie wywnioskować, że coś może być z niektórymi spotkaniami „nie tak”.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Gracze, którzy sami próbują analizować wszystkie aspekty zdarzeń bukmacherskich i nie udaje im się tego przełożyć na ostateczny wynik finansowy, mogą być załamani, a nawet może wpłynąć to na nich destrukcyjnie. Potencjalnie przecież powinno być tak, że czym więcej szczegółów zostało przez ciebie przeanalizowanych, to teoretycznie łatwiej przewidzieć wynik meczu. Niestety, nie zawsze tak się dzieje, więc poświęcenie własnych pieniędzy i wykupienie usług płatnych typerów z dobrą skutecznością może się okazać „strzałem w 10”.

4. Trzeba mieć dużo cierpliwości i gotówki

Nawet najlepsi płatni typerzy mają lekkie dołki. Oczekiwania, że zapłacisz określoną kwotę i dostaniesz w zamian same trafione typy są zgubne. Trzeba się nawet nastawić na to, że pierwsze zakłady mogą być nietrafione. Każdy z nas jest człowiekiem i nawet najlepsze informacje, które mogą pochodzić z najbliższego otoczenia zespołu nie muszą być poprawne. Warto zatem nastawić się na to, że może być słabszy jeden czy drugi tydzień, ale w przyszłości będzie bardzo dobrze. To proces długotrwały, więc cierpliwość jest czymś, co na pewno będzie wskazane. Bukmacherka nie jest dla osób spontanicznych, które działają pod wpływem chwili, ale właśnie dla tych, którzy działa zgodnie z maksymą „ciszej jedziesz, dalej będziesz”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Właśnie, gotówka. Wiążę się ona z tym, o czym było przed chwilą wspomniane, ponieważ aby wejść w taki biznes, jakim jest kupno typów, to musisz posiadać przynajmniej parę tysięcy złotych. Niektórzy mają wyobrażenie, że wystarczy 200-300 zł i za chwile pieniądze urosną do niebotycznych rozmiarów – to tak nie działa! Biorąc pod uwagę, że niektóre typy bukmacherskie mogą się okazać nietrafione, to będzie trzeba sięgać po kolejne typy z górki, którą przeznaczyliśmy na granie. Płatni typerzy przeważnie obstawiają 1,2,3 mecze na kuponie i raczej jest to granie za większe stawki, więc te osoby, które liczą na to, że obstawią kupon za 2 zł i wygrają fortunę, są w ogromnym błędzie. Połączenie gotówki i cierpliwości i skuteczności typera z pewnością da pożądane efekty, ale trzeba być wytrwałym.

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie