Kto wygra Eurowizję 2022? Typy bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie

Eksperci od muzyki powinni szczególnie zainteresować się tym zagadnieniem. Już niedługo kolejny konkurs spod szyldu Eurowizji. Finałowe zmagania odbędą się 14 maja 2022 roku. Kilka dni wcześniej czekają nas natomiast dwa półfinały. Już teraz w firmach bukmacherskich możesz typować rozmaite zakłady dotyczące tego muzycznego wydarzenia… Co dokładnie znajduje się w ofercie? Jakie zakłady przyciągają szczególną uwagę obserwatorów?

typy eurowizja 2022
Kto wygra Eurowizję 2022? Typy bukmacherów!

Kto awansuje do finału Eurowizji w 2022 roku? Typy bukmacherów!

M.in. możesz postarać się przewidzieć, który kraj będzie miał prawo głosu w finałowym rozdaniu. Na początek warto przytoczyć kluczowe zasady Eurowizji. Automatycznie do finału awansuje tak zwana „Wielka Piątka”. Są to kraje, które wydają zdecydowanie najwięcej pieniędzy na organizowanie tego widowiska. W tym gronie są zaś Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja oraz Niemcy. Przedstawiciele tych krajów mogą być już pewni, że wystąpią na scenie 14 maja 2022 roku w Turynie.

W grze o pozostałe 20 miejsc jest 35. artystów. Zostali oni przydzieleni do dwóch półfinałów. Wszystko odbyło się na drodze losowania. Pierwsze zmagania półfinałowe odbędą się już 10 maja, czyli we wtorek. Już teraz możesz obstawiać, kto awansuje do wielkiego finału. W pierwszym półfinale wystąpi 17. artystów. Aż dziesięciu z nich awansuje dalej. Zdecydowanym faworytem premierowego półfinału jest Ukraina. Wydaje się, że przedstawiciel tego kraju może zająć pierwsze miejsce w czasie koncertu zorganizowanego 10 maja. Bukmacherzy jak STS, Fortuna czy Superbet wytypowali, że spore szanse na zajęcie czołowej lokaty mają także Grecja, Norwegia, Holandia oraz Portugalia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dokładnie dwa dni potem odbędzie się drugi półfinał na tegorocznej Eurowizji. W grze o dziesięć miejsc będzie 18. artystów ze Starego Kontynentu (wyjątkiem jest tutaj Australia). Co ciekawe, faworytem drugiego półfinału jest Polska – takie są typy bukmacherów i trudno się z nimi nie zgodzić. A konkretniej to Krystian Ochman ze swoją piosenką River. Fachowcy uważają, że 14 maja zaprezentują się także jeszcze raz przedstawiciele takich krajów, jak Szwecja, Serbia, Estonia, czy Finlandia.

Zakłady specjalne na półfinał Eurowizji 2022

Najlepsze firmy bukmacherskie starają się zaoferować swoim Klientom jak najbardziej urozmaiconą ofertę. Dzieje się tak np. w przypadku bukmachera STS online. Już teraz możesz grać rozmaite zakłady specjalne dotyczące dwóch półfinałów Eurowizji, które odbędą się kolejno 10 i 12 maja. Nie ma przeszkód, aby np. obstawić z tej okazji gotowe kupony akumulowane. Według fachowców spore szanse na zakwalifikowanie się do finału mają przedstawiciele Albanii oraz Mołdawii.

jaki kod promocyjny sts
Aktualny kod promocyjny STS na darmowy bonus 100 PLN

Uważasz tak samo? Możesz zagrać taki właśnie zakład po kursie 2,10. Są także w ofercie opcje przeciwstawne. Dotyczą one tego, jakie kraje nie zakwalifikują się do finałowej rywalizacji w stolicy Piemontu. Według fachowców więcej na scenie możemy już nie zobaczyć przedstawicieli Chorwacji, Danii oraz Islandii. Takie zakłady specjalne są naprawdę bardzo liczne. Jest zatem w czym wybierać, co zwiększa szanse na zanotowanie satysfakcjonujących wyników finansowych.

Możesz przewidzieć, kto okaże się najlepszy na Eurowizji 2022 roku

Oczywiście, zdecydowanie najwięcej zakładów będzie dotyczyło tego, jaki kraj okaże się najlepszy w ostatecznym rozrachunku. Nie musisz czekać na wyniki półfinałów – możesz już teraz skupić się na decydującej batalii. W niej weźmie udział 25. artystów ze Starego Kontynentu. Aktualnie faworytem do wiktorii jest Ukraina. Spore szanse na zajęcie miejsca na podium mają oczywiście Włosi. I to nie tylko z racji tego, że są gospodarzami tegorocznego konkursu Eurowizji. Eksperci i najlepsi bukmacherzy w Polsce przewidują, że ostatniego słowa na pewno nie powiedzieli jeszcze Szwedzi.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Warto dodać, że to w końcu może być udany konkurs dla Polski. Piosenka Krystiana Ochmana jest bardzo dobrze oceniana przez fachowców oraz fanów z Europy. Bardzo dużo wskazuje zatem na to, że Polak zajmie miejsce minimum w TOP10. O podium będzie trudno, aczkolwiek nie jest to wykluczone, jak miało to miejsce w poprzednich latach (jeśli chodzi o innych naszych wokalistów).

Tegoroczna Eurowizja będzie specyficzna

Jak podejść do obstawiania Eurowizji 2022? Na pewno warto zwrócić uwagę na to, co dzieje się na Ukrainie. Agresja Rosji na kraj naszych wschodnich sąsiadów nie przeszła bez echa. Mamy wrażenie, że wielu głosujących będzie wskazywać właśnie na Ukraińców. Nie tylko ze względu na piosenkę, ale może nawet bardziej pod kątem aktualnej sytuacji, która panuje w tym kraju. Tym samym ludzie z Europy będą chcieli wyrazić swoje wsparcie i okazać solidarność. Nie dziwi zatem, że Ukraina zajmuje obecnie pierwsze miejsce, jeśli chodzi o przewidywania fachowców dotyczące wygrania całego konkursu, dlatego też typy na Eurowizję 2022 w tym roku są tak trudne do przewidzenia.

Wydaje się, że Polska także może w pewien sposób skorzystać na aktualnej sytuacji. Nasz kraj okazuje cały czas duże wsparcie Ukraińcom. Kto wie, może to także będzie docenione przez głosujących z innych europejskich państw? Nie jest to wykluczone. Możesz także obstawić to, który kraj z „Wielkiej Piątki” okaże się najlepszy. W tym przypadku faworytami do zajęcia pierwszego miejsca są Włosi. To gospodarze, którzy dodatkowo mogą pochwalić się bardzo fajną piosenką.

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie