Kalendarz typera – co obstawiać latem 2021?

Zakłady bukmacherskie

Nadszedł okres bardzo gorący zarówno dla typujących, jak i stwarzających im okazję do tego bukmacherów. Wiosna i lato od zawsze były porami roku bardzo intensywnymi dla wielu dyscyplin sportowych i ich kibiców. Nie inaczej jest i w tym roku – zwłaszcza, że z uwagi na pandemię wiele zeszłorocznych imprez przeniesionych zostało właśnie na wiosnę i lato. W tym krótkim przeglądzie przedstawimy wszystkie te imprezy sportowe, które warto śledzić, a które zapowiadają się zdecydowanie najbardziej interesująco.

euro 2021 bukmacherzy

Najciekawsze wydarzenia sportowe lato 2021

Wielbiciele wielu dyscyplin sportu będą mieli wiele do oglądania tej wiosny i tego lata. W ich obrębie bowiem rozegrane zostanie sporo turniejów o bardzo dużym znaczeniu. Skorzystają na tym również obstawiający, którzy o tych porach roku będą mieli sporo typowania. Wielu z nich może się zresztą zabrać do niego już teraz – pierwsi bukmacherzy zaczęli już bowiem prezentować swoją ofertę nawet na te bardziej odległe wydarzenia. Poniżej przedstawiamy te, które warto mieć na uwadze, a które już teraz prezentują się niesamowicie ciekawie. 

Euro 2021 – piłka nożna

 • Początek wydarzenia: 11 czerwca 2021
 • Koniec wydarzenia: 11 lipca 2021

Zdecydowanie najciekawsze wydarzenie piłkarskie tego lata. Przełożone z 2020 roku Mistrzostwa Europy nie przybrały nowej nazwy – odbędą się tak, jakby odbywały się rok temu. Z tym, że bez udziału publiczności. Można spodziewać się mnóstwa emocji, w tym również i tych z udziałem reprezentacji Polski. Bukmacherzy już wystawili swoją ofertę właśnie na ten turniej (na jego fazę grupową). Sam w sobie potrwa on, tradycyjnie, miesiąc, a poprzedzą go mecze towarzyskie sprawdzające umiejętności piłkarzy. Ci już wcześniej, bo w marcu, mieli okazję spotkać się ze sobą w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Tak intensywny początek roku może różnie wpłynąć na przebieg imprezy Euro 2021, co z perspektywy obstawiającego czyni ją jeszcze ciekawszą.

Liga Mistrzów / Liga Europy – piłka nożna

 • Początek wydarzenia: 6 kwietnia 2021 (ćwierćfinał Ligi Mistrzów), 8 kwietnia 2021 (ćwierćfinał Ligi Europy)
 • Koniec wydarzenia: 29 maja 2021 (finał Ligi Mistrzów), 26 maja 2021 (finał Ligi Europy)

Już w kwietniu rozpoczną się mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe spotkania  Ligi Mistrzów i Ligi Europy – dwóch najistotniejszych turniejów w klubowej piłce nożnej. Tradycyjnie, przepełnione będą niesamowicie ciekawymi spotkaniami z udziałem najlepszych drużyn całego Starego Kontynentu. Oba wydarzenia cieszą się zawsze olbrzymim zainteresowaniem, a bukmacherzy zawsze bardzo konkurują na ich tle. Można śmiało przypuszczać, że i teraz tak będzie.

French Open 2021 – tenis

 • Początek wydarzenia: 17 maja 2021
 • Koniec wydarzenia: 3 czerwca 2021

Wiosna i lato tego roku to też czas, w którym odbędzie się bardzo ważny dla zawodowych tenisistów i tenisistek turniej French Open. Jeden z najważniejszych w całym harmonogramie roku, stanowi część Wielkiego Szlema, składającego się z czterech turniejów. Ten konkretny będzie tym ciekawszy, że wystąpią w nim również zawodnicy z naszego kraju. Szykuje się zatem cała masa emocji na najwyższym możliwym poziomie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Euroliga / Grand Prix 2021 – żużel

 • Początek wydarzenia: 24 kwietnia 2021
 • Koniec wydarzenia: 2 października 2021

W naszym kraju bardzo dużą popularnością cieszy się żużel, bukmacherzy jak eWinner czy STS również chętnie promują ten sport w zakładach sportowych. Tym ciekawiej prezentują się dwa wydarzenia sportowe, które rozegrają się w jego ramach, a rozpoczną już tej wiosny. W kwietniu wystartowała już Euroliga, a pod koniec tego miesiąca ruszą również mistrzostwa świata (Grand Prix) w tejże dyscyplinie. W tych ostatnich czeka na kibiców zdecydowanie najwięcej emocji. Zwłaszcza, że będą mogli obserwować zmagania piętnastu doskonale im znanych żużlowców. To też okazja dla obstawiających, by spróbować swoich sił właśnie w tym sporcie.

ewinner zakłady sportowe
Firma bukmacherska eWinner – kod na darmowy bonus

Liga Narodów – siatkówka

 • Początek wydarzenia: 25 maja 2021 (kobiety), 28 maja (mężczyźni)
 • Koniec wydarzenia: 20 czerwca 2021 (kobiety), 23 czerwca 2021 (mężczyźni)

Liga Narodów już od wielu lat jest formułą, którą pokochały miliony kibiców siatkówki na najwyższym poziomie. Tegoroczna jej edycja rozegra się w nieco innej formie. Zakładać będzie pojedynki „każdy z każdym” na pierwszym etapie, co z kolei oznacza, że każda z drużyn zawalczy aż 15 razy (to jeszcze więcej do obstawiania!). Do ścisłego finału przedostaną się zaledwie cztery (a nie sześć) zespoły, które zawalczą o prestiżową nagrodę. Emocji nie zabraknie – podobnie, jak okazji do obstawiania, gdyż firmy bukmacherskie mają wiele ciekawych promocji i bonusów dla graczy typujących siatkówkę.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio – wiele dyscyplin sportu

 • Początek wydarzenia: 23 lipca 2021
 • Koniec wydarzenia: 8 sierpnia 2021

Organizatorzy tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio zapowiadają, że impreza na pewno się odbędzie. Niezależnie od sytuacji pandemicznej. Jak zawsze na letnich Igrzyskach Olimpijskich, i w tym roku będzie tutaj mnóstwo dyscyplin sportu do obstawiania, a wiele spośród nich będzie zakładało udział Polaków. Tutaj również można spodziewać się dużych emocji – zwłaszcza, że dla wielu drużyn jest to największa i najważniejsza impreza w harmonogramie. Najlepsi legalni bukmacherzy już wystawiają kursy na Igrzyska w Tokio.

polski bukmacher bez podatku
Oferta darmowych bonusów i zakładów bez ryzyka w Betfan

Bukmacherzy, u których warto typować wiosenno-letnie turnieje sportowe

Wiosna i lato to na tyle gorący czas w sporcie, że żaden bukmacher nie chciałby przegapić go. Z uwagi na to, u każdego można liczyć na solidną ofertę związaną z niemal każdym wyżej wspomnianym turniejem. Chcąc znaleźć takiego, u którego będzie warto obstawiać każdy z nich, warto znaleźć opcję najbardziej uniwersalną i wszechstronną. Taką, która nie zawodzi niemal nigdy.

Taką opcją mogą być bukmacherzy pokroju www.STS.pl, www.eFortuna.pl czy www.Betclic.pl. Żaden z nich nie zawodzi, a wszyscy proponują swoim klientom solidne i konkurencyjne kursy, ale też – a może przede wszystkim – pełne pokrycie. Zarówno w kontekście oferty przedmeczowej, jak i tej „na żywo”. Co bardzo ważne, u wielu operatorów spotkania można nie tylko obstawiać, ale i oglądać. Wszyscy oni dają w tym olbrzymią swobodę – są więc firmami, w których usługi można wejść w ciemno, na długo przed rozpoczęciem się konkretnego turnieju sportowego. Już teraz wielu z nich prezentuje zresztą ofertę na wiele z nich.

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie