Jakie zakłady są do typowania w biathlonie?

Zakłady bukmacherskie

Bardzo dużo wskazuje na to, że biathlon niedługo stanie się o wiele bardziej popularny. Do tej pory ta dyscyplina była dość niszowa. Teraz wszystko może się zmienić. W końcu Telewizja Polska wykupiła prawa do pokazywania tego sportu. I to na kilka kolejnych lat. Przepuszczamy, że przez to nie zabraknie osób, które chętniej będą obstawiać biathlon w firmach bukmacherskich. Co jest zaś oferowane przez te podmioty pod tym kątem?

biathlon co typować
Jakie zakłady są do typowania w biathlonie?

Przez najbliższe lata biathlon będzie transmitowany w TVP Sport!

Włodarze Telewizji Polskiej coraz chętniej inwestują w rozmaite projekty sportowe. Oczywiście, nie mamy zamiaru komentować tutaj tematów stricte politycznych. Warto na pewno zauważyć, że jeśli chodzi o TVP Sport, to ten kanał naprawdę bardzo prężnie rozwija się – pod skrzydłami Marka Szkolnikowskiego. Do grona wielu dyscyplin, które są pokazywane, dołączy biathlon. I to od sezonu 2022/23, który startuje już za kilka miesięcy. Należy zaznaczyć, że zawody będą transmitowane nie tylko na kanale TVP Sport. W razie czego możesz je śledzić np. na stronie internetowej lub korzystając z aplikacji mobilnych. To nie koniec opcji. Możesz również zdecydować się na usługę Smart TV. Co ważne, prawa na wyłączność zostały nabyte na cztery kolejne sezony. Fani biathlonu przeniosą się zatem do TVP Sport. Nie da się ukryć, że ten kanał jest bezpłatny. Tak samo, jak np. transmisje na stronach internetowych lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnych.

superbet bonusy na start
Darmowe bonusy w Superbet z kodem BETONLINE

Poza tym są to warianty ogólnodostępne. Wszystko wskazuje zatem na to, że biathlon stanie się o wiele bardziej popularny, niż miało to miejsce we wcześniejszym okresie. Oferta robi zaś wrażenie. TVP Sport będzie przeprowadzał transmisje m.in. z każdych zawodów zaliczanych do Pucharu Świata. W sezonie 2022/23 będzie zaś blisko 60 tego typu eventów. Nie zabraknie także transmisji z Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy. Co ciekawe, Telewizja Polska nabyła prawa także do najważniejszych zawodów juniorskich.

Jakie są najbardziej popularne zakłady długoterminowe w biathlonie?

Powoli pojawia się coraz szersza oferta bukmacherów internetowych na sezon 2022/23. Warto dodać, że zainteresowani tym zagadnieniem gracze będą mogli obstawiać np. zakłady na triumfatorów Klasyfikacji Generalnej. W przypadku kobiet oraz facetów. Ogólnie rekomenduje się, by nie robić tego jednak zbyt wcześnie. Warto zatem trochę odczekać. Aby sprawdzić, w jakiej formie jest konkretny zawodnik lub zawodniczka. W poprzednim sezonie (wśród facetów) najlepszy w Klasyfikacji Generalnej Pucharu Świata okazał się Francuz Quentin Fillon Maillet, który zdobył 984 punkty. Na drugim miejscu uplasował się Norweg Sturla Holm Laegreid. Podium uzupełnił zaś Szwed Sebastian Samuelsson.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto zaznaczyć, że Francuz wygrał w tej klasyfikacji bardzo wyraźnie. Wszak Norweg i Szwed mieli kolejno 736 i 717 oczek. Jeśli chodzi o panie, to najlepsza w sezonie 2021/22 okazała się Norweżka Marte Olsbu Roeiseland, która zainkasowała 957 punktów. Drugie miejsce zajęła Szwedka Elvira Karin Oeberg (823 oczka). Najniższy stopień podium przypadł zaś Austriaczce. Lisa Theresa Hauser we wszystkich zawodach zainkasowała 703 punkty.

Zakłady krótkoterminowe na biathlon

W firmach bukmacherskich jak Fortuna czy STS możesz obstawiać nie tylko rozmaite zakłady długoterminowe, oczywiście poza grami karcianymi w Betgames. W tym aspekcie przede wszystkim popularne są warianty dotyczące triumfatorów poszczególnych Klasyfikacji Generalnych (męskiej oraz żeńskiej). W ofercie są także opcje krótkoterminowe. Dotyczą one poszczególnych zawodów. Puchar Świata rozpocznie się tradycyjnie w okresie zimowym. Kibice będą mogli nie tylko za darmo oglądać każdy wyścig. Nie ma problemu, aby zająć się także obstawianiem. Co może być typowane? M.in. zakłady na triumfatora danych zawodów. Można także postarać się przewidzieć (co jest oczywiście prostsze), którzy zawodnicy uplasują się na podium (TOP3).

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

W ofercie są także liczne zakłady h2h. Dotyczą one zaś tylko dwóch biathlonistów lub biathlonistek. Warto zauważyć, że ta dyscyplina jest bardzo ciekawa. I to nie tylko ze względu na to, że mamy tutaj bieganie oraz strzelanie. Dodatkowo wyodrębniamy rozmaite formy zawodów. W końcu są rozgrywane sprinty, biegi indywidualne, biegi na dochodzenie oraz zawody ze startu wspólnego. Poza konkurencjami indywidualnymi nie brakuje także konkursów drużynowych i sztafet mieszanych.

Czy zawodnicy z Polski mogą odegrać ważniejsze role w nowym sezonie?

Od wielu lat rodzimy biathlon przeżywa spory kryzys, nawet sporty zimowe w zakładach nie są już tak popularne jak jeszcze kilka lat temu. W zakończonym kilka miesięcy temu sezonie najwyżej w Klasyfikacji Generalnej kobiet była Monika Hojnisz-Staręga. Zajęła ona jednak dopiero 38. miejsce. We wszystkich zawodach zdobyła zaś tylko 153 punkty. Jeszcze gorzej poradziła sobie Kamila Żuk. Zawodniczka z młodszego pokolenia uplasowała się na 64. lokacie (41 oczek). A panowie? Niestety najlepszy Grzegorz Guzik zajął… 84. miejsce. Udało mu się zainkasować jedynie 13 oczek. Pozostaje mieć nadzieję, że w tym sezonie będzie lepiej. Na pewno liczymy ma Monikę Hojnisz-Staręgę, która ma „papiery” na to, by chociaż w pojedynczych zawodach zagrozić czołówce.

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie