Jak typować freak fighty w zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie

Bez większego trudu można zaobserwować, że obecnie panuje prawdziwa moda na walki freak fighterów. Nic dziwnego, że powstaje coraz więcej federacji. Jakie podmioty są szczególnie istotne na tym rynku? Kto może zagrozić pozycji Fame MMA? W jakich firmach bukmacherskich są zaś do obstawiania tego typu walki? Dowiedz się też, jak analizować szanse zawodników, by mieć jak najwięcej wygranych kuponów.

obstawianie freak fightów
Jak typować freak fighty w zakładach bukmacherskich?

Jest coraz więcej federacji MMA

Sukces Fame MMA nie pozostał bez echa. Tak naprawdę wydawało się, że ta organizacja szybko zakończy swoją działalność. Opinie ekspertów, na samym początku, były bardzo negatywne. Co ciekawe, mało który portal na poważnie zajmował się tymi właśnie eventami. Na premierowych konferencjach pytania zadawała zaś… tylko jedna osoba. Z czasem wszystko się zmieniło. Fame MMA to obecnie bardzo znana marka. Branżowe portale mają zaś najwięcej wyświetleń (i tym samym najlepsze zarobki) właśnie na newsach dotyczących tej organizacji.

Nie może zatem zaskakiwać, że dziennikarze coraz liczniej przybywają na konferencje, ceremonie ważenia i oczywiście same gale. Włodarze Fame MMA nie narzekają na zarobki. Dochody są zdywersyfikowane i płyną z rozmaitych źródeł. Na pewno kluczowe jest to, że co galę jest sprzedawanych mnóstwo PPV. Wkrótce wydarzenia będą mogły odbywać się już z udziałem publiczności, co wygeneruje jeszcze więcej pieniędzy. Nic dziwnego, że powstają coraz to nowsze federacje, które też chcą sporo zarabiać. W tym gronie jest na pewno m.in. MMA-VIP. Za tą galą stoi Marcin „El Testosteron” Najman i jego wspólnicy. Niedawno pierwszą odsłonę miała federacja Elite Fighters. Wyróżnił się na niej Mateusz „Muran” Murański, który stoczył w krótkim odstępie czasowym dwa pojedynki i… oba je wygrał.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Już 28 sierpnia będzie można zaś zobaczyć jak odpowie konkurencji High League. Według wielu ekspertów, ta federacja może zaś stanowić największe zagrożenie dla Fame MMA. Jej twarzą jest Malik Montana, ale tajemnicą poliszynela jest to, że o finanse dbają zagraniczni inwestorzy. Nie da się ukryć, że pierwsza gala High League zapowiada się bardzo dobrze. Wszak w oktagonie zobaczymy m.in. Natalię „Natsu” Karczmarczyk, Lexy Chaplin, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, starcie trzech zawodników (będą oni walczyć… wszyscy między sobą), czy pojedynek osób niskorosłych.

Analiza walk – na czym przede wszystkim się skupić?

Jak obstawiać freak fighty? Walki ludzi znanych to ciężki kawałek chleba pod kątem typowania. Wszak tak naprawdę do końca nie wiemy, czego można spodziewać się po osobach, które na co dzień zajmują się czymś zupełnie innym. Są jednak pewne aspekty, na które szczególnie warto zwracać uwagę w trakcie analizy. M.in. jest to jakakolwiek przeszłość związana ze sportem. Jeśli zawodnik kiedyś trenował judo itp. to zawsze jest to pewien handicap. Szczególnie jeśli zmierzy się z rywalem, który jest kompletnym amatorem. Co jeszcze się liczy? Aktualny staż treningowy. Jeśli ktoś trenuje już kilka miesięcy (nawet sporadycznie), to będzie w lepszej formie w porównaniu do osoby, która dopiero zaczyna. A brak tlenu w walce sprawia, że nie jesteśmy w stanie niczego już zaprezentować. Amatorom energia do walki kończy się dość szybko. Dlatego warto sprawdzić, kto dłużej chodzi na zajęcia, bo może to być kluczowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto także zweryfikować, jak wyglądały poprzednie pojedynki np. konkretnego youtubera. Dzięki temu będzie Ci łatwiej o podjęcie ostatecznych decyzji. Największa loteria jest wtedy, kiedy mierzy się ze sobą dwóch absolutnych debiutantów. Wówczas trudno jest oszacować, czego do końca możemy się spodziewać. Co jeszcze się liczy? Na pewno są to warunki fizyczne. Najwięcej umiejętności powinny pokazać osoby, które nie muszą zbyt dużo zbijać wagi albo przybierać na masie do walki. Im bardziej wszystko odbywa się naturalnie, tym lepiej dla danego fightera.

Gdzie można obstawiać walki MMA?

Firmy bukmacherskie w Polsce kiedyś nawet nie chciały słyszeć o promowaniu Fame MMA. Wszak była to federacja łączona z patologią itp. Teraz sprawa zmieniła się o 180 stopni. Z jednej strony włodarze Fame MMA odcinają się od najbardziej kontrowersyjnych osób. To nie wszystko. Z drugiej strony tego typu wydarzenia są bardzo popularne. Dzięki temu firmy bukmacherskie wiedzą, że to może być dla nich dobra inwestycja. Aktualnie Fame MMA wspiera Betclic. To właśnie tylko tam możesz obstawiać wydarzenia dotyczące tej gali. Z kolei Fortuna przyłączyła się do High League. Nawet na tym polu jest zauważalna coraz większa konkurencja. W końcu bukmacherzy internetowi chętnie kooperują z takimi organizacjami. Dla obu stron jest ta zaś owocna kooperacja.

poker sts online
Darmowy bonus na poker online w Betgames STS

Limity u bukmacherów są dość spore

Warto wspomnieć, że obstawianie Fame MMA, czy High League w STS czy innego buka należy jednak mimo wszystko traktować w formie zabawy. Nie da się ukryć, że trudno jest do końca przewidzieć, jak potoczą się walki. Jest zatem spore ryzyko niespodziewanych wyników. Tym samym trzeba liczyć się ze stratami finansowymi. Poza tym firmy bukmacherskie nakładają na te wydarzenia dość duże limity. Nie możesz zatem postawić np. na konkretnego youtubera za duże pieniądze. Taka oferta jest bardziej skierowana do graczy rekreacyjnych.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie