Jak korzystać z programów lojalnościowych polskich bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie

Jeszcze kilka lat temu polscy bukmacherzy musieli jedynie oferować atrakcyjne bonusy powitalne, by zaskarbiać sobie sympatię potencjalnych obstawiających. To na tej przestrzeni konkurowali najbardziej – i nadal to robią. Z tym jednak, że przestało to wystarczać. W dzisiejszych czasach obstawiający szybko może zmienić ich na innego operatora. Wystarczy kilka kliknięć – zwłaszcza że pozwala na to polskie prawo, nieograniczające ilości buków, z usług których może korzystać jeden klient. Legalni bukmacherzy szybko dostrzegli problem odchodzących od nich klientów. Postanowili działać. Ci najlepsi wdrożyli rozwiązania pomagające ich zatrzymać, budujące swoistą więź z nimi. To programy lojalnościowe. Jak jednak z nich skorzystać jeśli jest się klientem bukmachera? Czy zawsze jest to rozsądne? O tym porozmawiamy w dzisiejszym wpisie.

bonusy polskich buków online
Jak korzystać z programów lojalnościowych polskich bukmacherów?

Czym są i jak działają programy lojalnościowe?

Choć programy lojalnościowe potrafią się diametralnie różnić, działają w sposób dość jednolity i usystematyzowany. To zresztą sugeruje sama ich forma, która ma nagradzać regularnych i stałych obstawiających. W większości przypadków polegają one zatem na zbieraniu punktów na kilka różnych sposobów. Jedni polscy bukmacherzy internetowi umożliwiają ich pozyskiwanie za każdy zakład (Fortuna na przykład daje 1 punkt za każde wydane 2 złote), inni zaś za każdą wpłatę. Zdarzają się tacy, którzy punkty dorzucają za rejestrację czy zweryfikowanie konta, ale też za masę innych akcji. Niezależnie jednak od tego, czy ma się do czynienia z bukmacherem STSeTOTO, czy z dowolnym innym, który daje do nich dostęp, zawsze sprowadza się to do zbierania punktów.

Po uzbieraniu ich odpowiedniej ilości typujący otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanych dla niego na tę okazję nagród. Tymi mogą być chociażby:

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • darmowe środki na zakład w postaci tak zwanego freebetu, który nie jest ograniczony większymi wymaganiami (środki trzeba wydać na zakład zaledwie raz, by móc później je wypłacić);
  • dodatkowe bonusy od depozytu – dzięki temu kolejny depozyt po odebraniu nagrody będzie urozmaicony bonusem procentowym (x% od wpłaty trafi na saldo bonusowe);
  • gra bez podatku – niektórzy legalni bukmacherzy pozwalają odebrać jeden dzień gry bez podatku (lub inną ilość dni), a zatem takiej ze znacznie większymi wygranymi.

Programy lojalnościowe stanowią stałe akcje promocyjne bukmacherów. Punkty można zatem zbierać tak długo, jak tylko się chce. Oczywiście zależy to przede wszystkim od konkretnego bukmachera.

Jak skorzystać z programu lojalnościowego?

Korzystanie z programu lojalnościowego w większości przypadków nie jest trudne i sprowadza się albo do samej rejestracji w serwisie internetowym bukmachera (ona sama w sobie automatycznie zapisuje klienta do tegoż programu), albo też do wzięcia w nim udziału poprzez kliknięcie w odpowiedni przycisk na jego stronie (oczywiście dopiero po zalogowaniu się). Korzystanie z programów lojalnościowych jest w pełni darmowe. Co ciekawe, polscy bukmacherzy działający stacjonarnie oferują możliwość zakładania kart stałego klienta. Działają one w sposób bardzo podobny do programów lojalnościowych – z tym jednak, że nie zawsze są one powiązane z ich internetowymi wersjami. Należy mieć to na uwadze jeszcze zanim się po nie sięgnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niektórzy bukmacherzy nie kierują swoich programów lojalnościowych do wszystkich. STS czy eWinner na przykład stworzyli programy wyłącznie dla VIP-ów, których w dodatku samodzielnie zapraszają właśnie do nich – takie firmy bukmacherskie doskonale wiedzą co robią. Naturalnym jest, że zapraszają do nich wyłącznie tych klientów, którzy obstawiają najwięcej i… za jak najwięcej. Nie ma się zresztą czemu dziwić – w programach tego typu jest bowiem mnóstwo specjalnych i nieszablonowych korzyści dla uczestników. Zaliczyć do nich można darmowe bilety na najważniejsze spotkania sportowe (w uprzywilejowanych miejscach), ale też całodobową pomoc indywidualnego pracownika. Ten jest w stanie załatwić niemal wszystko. Dodać należy do tego możliwość typowania za znacznie większe stawki bez konieczności ich wcześniejszego zweryfikowania oraz specjalne warunki kursowe na to, by obstawiać swoje typy bukmacherskie.

poker sts online
Darmowy bonus na poker online w Betgames STS

Czy warto nadawać priorytet tego typu programom?

Istnieje wielu obstawiających, których obchodzą wyłącznie najlepsi bukmacherzy online z najwyższym bonusem powitalnym. A co jeśli chodzi o programy lojalnościowe? Czy jest sens w tym, by to na nie zwracać największą uwagę? Okazuje się, że z jednej strony tak, a z drugiej – nie. Wszystko zależy od tego, jak podchodzimy do zakładów wzajemnych. Jeżeli chcemy sięgać po nie regularnie, a bukmachera pokroju STSFortuna czy eWinner wybieramy długimi dniami, z pewnością bardzo nam się to opłaci, a z samych programów lojalnościowych wyciągniemy bardzo wiele korzyści.

Sytuacja zmienia się jednak diametralnie w momencie, w którym zakłady będziemy traktować jako jednorazową przygodę, a nasze typy bukmacherskie są związane z zaledwie jednym spotkaniem. Wtedy też moglibyśmy nadać priorytety innym rzeczom – chociażby kursom czy bonusom jednorazowym (w tym kodom promocyjnym, na wykorzystanie których pozwalają najlepsi bukmacherzy).

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie