Betfan aplikacja mobilna – jak pobrać na telefon?

Zakłady bukmacherskie

W ostatnich latach bukmacherzy chcąc rozwinąć swoją działalność musieli pójść krok dalej, aby wejść w erę internetową jak najlepiej. I dla przykładu każdy z nas pamięta przepełnione punkty bukmacherskie, w których kolejki miały nie raz po kilka metrów. Było to mocno niekomfortowe, ponieważ ludzie chcieli obstawić mecz, który za chwilę się zaczyna. Prawdziwym skokiem wprzód były zakłady internetowe pozwalające graczom na odciążenie punktów oraz komfortowe obstawianie zdarzeń zza ekranu monitora. Okazało się jednak, że w związku z tym, że dziś coraz częściej korzystamy ze smartfonów, a nawet trudno nam się z nim rozstać, to aplikacje mobilne są ogromną zaletą. Betfan jest jednym z bukmacherów, którzy poszli właśnie tę drogą. Postanowiliśmy sprawdzić jak aplikacja Betfan wygląda od środka i jakie są jej zalety. Zachęcamy do przeczytania naszego tekstu po więcej szczegółów.

betfan aplikacja mobilna android apk

Aplikacja Betfan to przede wszystkim możliwość obstawienia meczów na telefonie 

Każda aplikacja mobilna umożliwiająca obstawianie spotkań jest na wagę złota. Cieszy to, że Betfan przekazał swoim graczom radosną nowinę o możliwości pobrania jej na telefon. Bukmacherzy coraz bardziej rozwijają swoją ofertę i wygląda ona zgoła odmiennie od tego, co znaliśmy jeszcze sprzed wielu lat. Nowoczesna aplikacja mobilna Betfan umożliwia obstawienie dowolnego spotkania z każdego miejsca na ziemi. Owszem, zawsze można byłoby wejść na swoje konto przez stronę internetową, ale nie trzeba mówić tego, że nie jest to najbardziej wygodne rozwiązanie, jakie można sobie wyobrazić. Trudno obstawia się bezpośrednio obstawiając na stronie www, dlatego aplikacja mobilna Betfan zdecydowanie ułatwia obstawianie spotkań.

Często zdarza się, że gracze obstawiają niszowe dyscypliny, które są rozgrywane poza kontynentem europejskim. I tak dla przykładu zdarzenia rozgrywane na kontynencie azjatyckim są w godzinach porannych bądź południowych, więc osoby pracujące czy też przebywające poza domem teoretycznie nie mogłyby obstawić takich spotkań. Dlatego właśnie warto mieć aplikację mobilną, która umożliwi obstawienie takiego spotkania z dowolnego miejsca. Niezależnie od tego czy jest to zakład pracy, uczelnia czy też inne miejsce, nie ma to najmniejszego znaczenia – wystarczy jedynie zalogować się poprzez aplikację i wszystko staje się łatwiejsze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Betfan aplikacja – Interfejs dopasowany pod telefon 

Aplikacje mobilne są dostosowane pod nowoczesne smartfony i wyglądają zupełnie inaczej niż strony internetowe. Przede wszystkim to co należy wyróżnić, to opcję obstawiania w wygodny sposób. Sam interfejs jest ogromną zaletą i tak naprawdę wszystkie dyscypliny oraz zdarzenia są łatwe do znalezienia. Nie trzeba powiększać ani też zmniejszać strony internetowej, by znaleźć to, czego potrzebujemy. To jest zdecydowanie ogromną zaletą aplikacji mobilnej Betfan.

Nie można też zapomnieć o tym, że aplikacje mobilne bezproblemowo umożliwiają obstawienie każdego spotkania. Można je łatwo znaleźć, ponieważ przeważnie posiadają opcję wyszukania danego spotkania. Jest to przydatna cecha, jeżeli wiemy, że za chwilę dane zdarzenie się rozpocznie, a nie chcemy przeglądać wszelkich innych zakładek, by je znaleźć, tylko wpisać kilka liter i mieć je przed swoimi oczami. Pozwala to na znacznie łatwiejsze obstawienie kuponu.

zakłady bez ryzyka u bukmachera
Oferta darmowych bonusów i zakładów bez ryzyka w Betfan

Szukając kolejnych zalet dotyczących aplikacji mobilnych względem strony internetowej to na pewno łatwość przeglądania. Aplikacja ma to do siebie, że tak naprawdę wystarczy tylko kilka kliknięć, by znaleźć wszelkie ustawienia, historię wygranych i przegranych kuponów oraz inne rzeczy, które są nam potrzebne do obstawiania spotkań. Strony internetowe włączane w telefonie są wyświetlane w tak małym rozmiarze, że bardzo trudno jest o to, żeby znaleźć wszystko, czego tak naprawdę potrzebujemy. Dla porównania aplikacja mobilna jest ogromnym postępem, bo wszystko jest wyświetlane o wiele prościej, ale i też łatwiej jest graczowi poruszać się po stronie.

Łatwość pobrania aplikacji Betfan

Chcąc posiadać aplikację mobilną Betfan na swoim telefonie trzeba tak naprawdę wejść na stronę bukmachera www.betfan.pl (kod: BETONLINE) i ją pobrać. Jest to bardzo proste i nie trzeba wiele kombinować, by mieć możliwość obstawiania wszystkiego, czego tak naprawdę potrzebujemy. Przyzwyczailiśmy się co prawda do tego, że ściągamy aplikacje za pomocą Google Play, natomiast bukmacherzy mają swoje aplikacje na wewnętrznych serwach i to stamtąd można je pobrać i zainstalować. 

Co należy podkreślić, pobranie aplikacji jest w pełni bezpieczne i przede wszystkim darmowe. Nie trzeba więc płacić za nie dodatkowych pieniędzy. Jest to udogodnienie, które oferuje bukmacher, by móc obstawiać zdarzenia z każdego miejsca. Wystarczy mieć jedynie połączenie z internetem oraz parę wolnych megabajtów, by ją zainstalować. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Zabezpieczenie aplikacji jest również jej mocną stroną. Jeżeli ktoś z was ma podejrzenie, że skradzenie czy zgubienie telefonu spowoduje włamaniem do konta, to nie ma takiego zagrożenia. Aby zalogować się do aplikacji potrzeba loginu i hasła, więc jeżeli nie macie go nigdzie zapamiętanego, ani też nie podaliście niepożądanym osobom, to tak naprawdę nie ma takiego zagrożenia. Warto więc pobrać taką aplikację i po prostu nie bać się o utratę danych, chociaż nie zwalnia to przy okazji z odpowiedzialności za treści, które przeglądacie na internecie. Zagrożeń jest niemało, ale akurat aplikacja mobilna Betfan jest w pełni bezpieczna. Wszystko to sprawia, że Betfan opinie wśród doświadczonych graczy ma jedne z najlepszych na rynku.

Łatwe wpłaty i wypłaty przez aplikację Betfan

Zapewne każdy z nas miał nie raz myślenie w stylu „ach, gdybym zdążył obstawić to bym wygrał”. Nie da się ukryć, że w przeszłości było tak wiele razy, ponieważ można było obstawiać tylko stacjonarnie albo też w sytuacji, w której miało się przy sobie laptopa lub inne urządzenie z internetem. Dziś sprawa wygląda zupełnie inaczej i można swoje konto doładować dowolną kwotą już w każdej chwili. Daje to oczywiście ogromne poczucie wolności i sprawia, że nie trzeba być przywiązanym do komputera czy punktów bukmacherskich. Wystarczy jedynie połączenie z internetem i chęć wpłacenia pieniędzy.

poker sts online
Darmowy bonus na poker online w Betgames STS

Łatwość wpłaty jest sporym atutem aplikacji mobilnej Betfan, bo można to zrobić z każdego miejsca. Wystarczy jedynie zadeklarować dowolną kwotę, przy czym należy podkreślić, że minimalna kwota wpłaty to 1 zł i zalogować się na swoje konto bankowe i w zasadzie to wszystko. Pieniądze powinny być na koncie już z momentem potwierdzania transakcji. Sprawia to, że w razie sytuacji nagłego obstawiania jakiegoś meczu, będzie taka możliwość, ponieważ na naszym koncie pojawią się doładowane przez nas środki. 

Co do możliwość wpłat to jest sporo możliwości. Najchętniej gracze wpłacają za pomocą Przelewy24, natomiast istnieją też możliwości wpłaty bezpośrednio z karty, a nawet niektórzy bukmacherzy oferują możliwość wpłaty poprzez kod. Cała transakcja zajmuje raptem kilkadziesiąt sekund, więc tak naprawdę nie trzeba mieć wielkich umiejętności oraz być rozwiniętym technologicznie, żeby przelać pieniądze na nasze konto w aplikacji mobilnej Betfan.

Istotną kwestią dla graczy zawsze są wypłaty. Bardziej doświadczeni gracze z pewnością pamiętają czasy, w których to na wypłatę na konto trzeba było czekać kilka dni. Dziś sytuacja wygląda inaczej, ponieważ firmy bukmacherskie online prześcigają się o to, który z nich szybciej wypłaci pieniądze na konto bankowe gracza. Dla osób korzystających z aplikacji mobilnej Betfan jest to dobre rozwiązanie, ponieważ czym szybciej pojawią się środki tym lepiej. Jeżeli chodzi o tego bukmachera, to pieniądze pojawiają się raptem w kilka minut, więc tak naprawdę czas oczekiwania jest bardzo krótki. Jest to zdecydowanie jedna z większych zalet, ponieważ takie środki można od razu przeznaczyć na inne wydatki.

Aplikacja mobilna Betfan a bonusy

Często zdarzają się pytania dotyczące kwestii bonusów dla osób korzystających z aplikacji mobilnych. Nie ma żadnych przeciwskazań, aby nie odebrać bonusów, które przysługują graczom z tytułu otwarcia konta. Zdecydowanie warto zapoznać się bliżej z ofertą bonusów tego bukmachera, ponieważ jest ona bardzo bogata i dzięki temu każdy gracz może zdecydować się na odbiór dowolnego bonusu i skorzystanie z danej promocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto podkreślić w kontekście bukmachera jakim jest Betfan, że często oferuje on graczom różnego rodzaju freebety, które jak najbardziej można wykorzystać, by wygrać dodatkowe pieniądze, działają one podobnie jak bonusy w STS online. Co więcej, oferuje on promocje dedykowane tylko i wyłącznie osobom grającym za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla przecież coraz większej grupy graczy, którzy obstawiają za pomocą aplikacji mobilnej. Zakładając konto przez Internet, można odebrać podstawowy bonus od pierwszej wpłaty umożliwiający łatwiejszy start. Ten bonus zawiera zakład bez ryzyka – CASHBACK do 600 zł, oraz bonus 100 % od drugiej wpłaty do 1000 zł. Pierwszy bonus powitalny zostaje uruchomiony po wpłacie pierwszego depozytu po zarejestrowaniu konta na stronie www.Betfan.pl. Jak go odebrać? Wystarczy jedynie wpisać kod: BETONLINE i nagle wszystko staje się łatwiejsze.

Dodatkowym atutem bukmachera Betfan jest to, że bonusy są podzielone tematycznie. Niektóre z nich są powiedzielibyśmy uniwersalne – dotyczą grania wszystkich dyscyplin, jednak są też bonusy stricte dopasowane do konkretnych dyscyplin. Są to m.in. NBA czy też wydarzenia dotyczące najważniejszych wydarzeń z życia polskich reprezentacji, jak np. na EURO 2020 czy też ME w piłce ręcznej w 2022. Bukmacher będzie wystawiać takie promocje z pewnością w przyszłości, więc warto decydować się na odbiór takich bonusów, a jeżeli jesteśmy ogromnymi fanatykami obstawiania takich wydarzeń, to dodatkowe środki jak najbardziej trzeba odebrać.

Bonusy oczywiście nie powinny być czynnikiem decydującym o wyborze bukmachera Betfan, ponieważ ma on sporo innych zalet, jednak takie bonusy zawsze można obrócić i wypłacić na konto. Nie można oczywiście ich traktować jak darmowej gotówki, ponieważ są to środki, które trzeba obstawić określoną ilość razy, by móc je potem spieniężyć.

Pamiętajcie, granie u bukmacherów internetowych wiąże się z możliwością uzależnienia od hazardu. Bukmacher Betfan umożliwia założenie konta osobom, które mają ukończone 18 lat. Obstawiajcie rozsądnie!

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie