Aplikacje mobilne polskich bukmacherów – jak zainstalować i którą wybrać?

Zakłady bukmacherskie

Polscy bukmacherzy stale się rozwijają, na bieżąco dopasowując swoją ofertę do oczekiwań rynku oraz pojawiających się na nim trendów. Nie zawsze dotyczy to bezpośrednio ich oferty (a zatem dyscyplin i wydarzeń sportowych, których obstawianie umożliwiają), a często związane jest z bardziej funkcjonalną stroną działania ich serwisów internetowych. Jednym z ważniejszych aspektów właśnie technicznych stało się współcześnie posiadanie aplikacji mobilnej. Którzy polscy bukmacherzy oferują aplikację godną zainstalowania? Jak to zrobić na telefonach z Androidem na pokładzie i czego po takiej aplikacji oczekiwać? To wszystko powiemy w naszym artykule.

aplikacje mobilne polskich bukmacherów
Który bukmacher w Polsce posiada najlepszą aplikacje mobilną?

Jaka powinna być aplikacja mobilna polskiego bukmachera?

Choć samo posiadanie aplikacji mobilnej było niegdyś czymś wyróżniających bukmachera, dziś stało się standardem i aby operator liczył się na rynku, musi takową mieć. Powinna ona:

  • działać bardzo szybko – jako że aplikacji używa się przede wszystkim do obstawiania w formule „na żywo”, powinna ona działać szybko, gdyż przy takim typowaniu liczy się każda sekunda;
  • oferować dostęp do pełnej oferty, w tym nie tylko do wszystkich dyscyplin sportowych w formule przedmeczowej i na żywo, ale i usług dodatkowych (jak chociażby sporty wirutalne);
  • powiadamiać o najważniejszych wydarzeniach – notyfikacje push to podstawa – ważne, aby informowały nas o przebiegu spotkań i jego wpływie na nasze kupony;
  • umożliwiać zarządzanie własnym kontem – mowa tutaj przede wszystkim o zasilaniu salda oraz wypłacaniu zgromadzonych środków.

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów – przegląd

Poniżej kilku wybranych bukmacherów, których aplikacje mobilne do obstawiania meczów naszym zdaniem są najlepsze. Ranking powstał z uwzględnieniem opinii graczy, którzy typują wydarzenia sportowe na urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety. Niemal każdy profesjonalny bukmacher oferuje graczom swoją aplikację, niestety nie wszystkie firmy zrobiły to z odpowiednią starannością.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna STS

Aplikacja ta została stworzona w zgodzie z najnowszymi standardami – oferuje możliwość zalogowania się w standardowy sposób, ale też odciskiem palca czy skanem twarzy. Daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, wliczając w to usługę Betgames oraz Sportów Alternatywnych, ale też do transmisji telewizyjnych – za darmo dla wszystkich obstawiających.

Aplikacja mobilna STS zapewnia też możliwość skorzystania z wielu bonusów wyłącznie dla jej użytkowników oraz szansę na sięgnięcie po rozbudowane statystyki, potrafiące pomóc w dokonywaniu zakładów i ułatwić rozpoznanie w sytuacji na boisku – w którymkolwiek momencie wejdziemy do gry.

Aplikacja mobilna Fortuny

Fortuna również wychodzi do swoich typerów z ciekawą ofertą w obrębie aplikacji mobilnej. Ta daje możliwość oglądania darmowych transmisji telewizyjnych, ale też szansę na skorzystanie z każdego aspektu oferty bukmachera – wliczając w to udział w programie lojalnościowym. Została zaprojektowana w sposób minimalistyczny, dzięki czemu działa bardzo szybko.

Aplikacja ta wyposażona też została w funkcję powiadomień push, logowanie odciskiem palca, ale też w szczegółowe statystyki i analizy sportowe dostępne bezpośrednio w ofercie, pomagające w podejmowaniu decyzji o obstawianiu.

poker sts online
Darmowy bonus na poker online w Betgames STS

Aplikacja mobilna Betfan

Jako jedyna z naszego zestawienia aplikacja Betfan została zaprojektowana wyłącznie z myślą o systemie iOS. Sama w sobie jednak umożliwia intuicyjne przeglądanie oferty i korzystanie z każdego jej aspektu (w tym również Pakietu Pudziana – kluczowego dla tego bukmachera bonusu powitalnego), ale też zarządzanie własnym kontem, w tym szybkie doładowywanie własnego konta. Została wykonana w nowoczesnym stylu przypominającym ten zastosowany na stronie głównej. Aplikację pobrać można bezpłatnie ze strony bukmachera www.betfan.pl.

Aplikacja mobilna Betclic

Betclic jest znany w świecie bukmacherskim właśnie za sprawą swojej aplikacji mobilnej. Została ona wykonana w sposób bardzo intuicyjny i czytelny, a przede wszystkim działa bardzo szybko. Co ważne, oferuje możliwość sprawnego podglądu swoich kuponów i salda, a także równie łatwego przeglądu statystyk związanych z każdym spotkaniem sportowym. Prezentuje dokładnie tę ofertę, którą znaleźć można w głównym serwisie internetowym tego bukmachera – i robi to dobrze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak zainstalować aplikację bukmachera na telefonach z Androidem?

Podczas gdy aplikacje bukmacherów mogą być umieszczane na oficjalnym sklepie firmy Apple, z wersją na Androida nie jest tak łatwo – Google Play nie przyjmuje bowiem niczego, co ma związek z hazardem. Jest jednak sposób na to, aby to ominąć. Wystarczy:

  1. Pobrać plik oferowany przez bukmachera, przygotowany w formacie .apk.
  2. Zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – można to zrobić chociażby tymczasowo, na czas instalacji. Wystarczy wejść do ustawień telefonu, a następnie przejść do zakładki „Bezpieczeństwo”. To tam znajdziemy opcję zezwolenia.
  3. Otworzyć wcześniej pobrany plik, na przykład korzystając z panelu powiadomień (jeśli nie wykasowaliśmy powiadomienia o ściągniętym pliku).

/ 5. Ocen:

spot_img
spot_img

Bonusy bukmacherskie

Polskie zakłady bukmacherskie