przypomnienie hasła

Profil użytkownika Lechistan

Lechistan
Miasto: brak danych
Drużyna: brak danych
Wiek: 21 lat
Płeć: mężczyzna
Zarejestrowany na kibole24.pl od: 872 dni

Opis: brak danych

Derby Trójmiasta tuż tuż!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w Lany Poniedziałek na stadionie w Gdańsku podczas kolejnych Derbów Trójmiasta. Niestety, ale kibiców z Gdyni zabraknie.

Relacja ULG z Derbów Trójmiasta

Na niedzielnych Derbach w Gdyni pojawiliśmy się w 900 osób - czytamy w oficjalnej relacji ultrasów gdańskiej Lechii zamieszczonej na lwypolnocy.pl

Kibole Lechii wracają na szlak!

Fani Lechii Gdańsk wykupili wszystkie bilety przygotowane dla nich przez warszawską Legię na najbliższy mecz w stolicy. Spotkanie Legia - Lechia rozpocznie się 2 kwietnia 2016 o godzinie 20:30.

Ruszyła akcja #BiałoZielonyGdańsk

Lechia Gdańsk startuje z kolejną akcją crowdfundingową dla kibiców. Tym razem w Gdańsku zbierać będą pieniądze na dwa murale upamiętniające Romana Korynta oraz Zdzisława Puszkarza - "Najpopularniejszych piłkarzy 70-lecia Biało-Zielonych".

Wielka Lechia Moich Marzeń

Na rynku wydawniczym ukazała się książka poświęcona środowisku kibiców Lechii Gdańsk pt. "Wielka Lechia Moich Marzeń" pod redakcją ks. dr. Jarosława Wąsowicza SDB oraz dr. Karola Nawrockiego, naczelnika Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Gdańsku

#MyWierzymy2

70 tysięcy kibiców na 70-lecie klubu. Taki jest plan włodarzy Lechii Gdańsk z porozumieniu ze stowarzyszeniem kibiców "Lwy Północy" oraz grupą Ultras Lechia.

Kibice Lechii pomagają Maksiowi

Przed piątkowym meczem z Górnikiem Zabrze tradycyjnie już członkowie Lwów Północy i grupy Ultras Lechia Gdańsk będą zbierali przed i na stadionie do puszek kwestarskich.

Prezydent odznaczył ks. Wąsowicza

W Warszawie Krzyż Wolności i Solidarności oraz odznakę Federacji Młodzieży Walczącej otrzymał ks. Jarosław Wąsowicz SDB.

Lechia - Korona z zamkniętym młynem

Najwyraźniej wojewodzie pomorskiemu nie spodobały się hucznie obchodzone urodziny Lechii Gdańsk i dlatego Ryszard Stachurski postanowił sprezentować kibolom z Gdańska na 70-lecie Biało - Zielonych niespodziankę...

Oddaj krew na meczu Wisły ze Śląskiem

Drugi raz z rzędu, przed spotkaniem rozgrywanym na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, odbędzie się wiślacka akcja krwiodawstwa zorganizowana we współpracy z Klubem Honorowych Dawców Krwi Wisła Kraków i Fundacją „Kibicujmy Życiu”.

Amber Cup w Gdańsku?

Dziesiąta edycja Amber Cup najprawdopodobniej odbędzie się w Gdańsku - informują sportowefakty.pl.

Niedziela z Bohaterką

Pod takim hasłem już 30 sierpnia 2015 r. odbędą się uroczystości osłonięcia pomnika bohaterskiej sanitariuszki V Wileńskiej Brygady Armii Krajowej Danuty Siedzikówny „Inki”. Na wydarzenie zapraszają kibice Lechii ze stowarzyszenia "Lwy Północy"

A na drzewach zamiast liści...

Stojące na straży równouprawnienia, walczące z ksenofobią, nazizmem, stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita za cel obrało wstrętnych kiboli (i nie tylko).

Zbiórka dla najmłodszych fanów Wisły

Dzięki kibolom Wisły, 38 najmłodszych Wiślaków otrzyma karnety na mecze!

Kolejny mocny sparingpartner Lechii Gdańsk

22 lipca do Gdańska przyjedzie Schalke 04 Gelsenkirchen. Niemiecka drużyna zagra mecz kontrolny z Lechią Gdańsk.

Lechia zagra z Juventusem?

Lechia negocjuje z Juventusem Turyn mecz towarzyski na PGE Arenie. Jeśli rozmowy powiodą się, to do takiego spotkania może dojść już 29 lipca.

Odwołanie Wisły rozpatrzone!

Fanatycy Białej Gwiazdy, którzy zasiadają zazwyczaj w młynie umiejscowionym na sektorze C, będą mogli obejrzeć kolejną Świętą Wojnę na żywo!

Siedem klubów ukaranych

Komisja Ligi najsurowiej ukarała Lechię Gdańsk - zakaz wyjazdowy dla kiboli z Gdańska będzie obowiązywał do końca roku.

Wiślacy z zakazem

Włoska policja zidentyfikowała około sześćdziesięciu kibiców Wisły Kraków, którzy wzięli udział w zamieszkach podczas poniedziałkowych derbów Rzymu - podała włoska prasa. Wszyscy mają otrzymać międzynarodowy zakaz stadionowy.

Kara dla Śląska Wrocław

W związku z zachowaniem kibiców Śląska podczas meczu z Legią Warszawa Komisja Ligi na klub z Wrocławia nałożyła karę finansową. W trakcie meczu odpalone zostały środki pirotechniczne.