przypomnienie hasła

Profil użytkownika Kibic

Kibic
Miasto: brak danych
Drużyna: brak danych
Wiek: brak danych
Płeć: brak danych
Zarejestrowany na kibole24.pl od: 1728 dni

Opis: brak danych

Zbiórka dla Powstańców!

Na portalu pomagam.pl Krzysztof Stanowski z weszlo.com zainicjował zbiórkę na pokrycie kary nałożonej przez UEFA na Legię za oprawą upamiętniającą Powstanie Warszawskie.

Krzyże na oprawie nie spodobały się klubowi.

- "Boże miej litość nad naszymi wrogami, bo jak widzisz my jej nie mamy" - najwidoczniej ten trans i towarzysząca jemu sektorówka nie spodobały się włodarzom Wisły Kraków.

Gdzie obejrzymy galę finałową IWT?

Gali nie obejrzymy w TVN, a to ze względu na sprzeciw ekip mających wziąć udział w finałowych walkach.

IWT nie obejrzymy w TVN.

Po tym jak dwie ekipy wycofały się z udziału w gali finałowej Iron Warriors Team, organizatorzy zdecydowali, że walk nie obejrzyjmy w TVN.

Koniec snu Legii o LM.

W środowy wieczór w rewanżowym spotkaniu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów „Wojskowi” podejmowali przy Łazienkowskiej kazachską Astanę.

Chapeau bas Nieznani Sprawcy!

Od lat kibice Legii Warszawa upamiętniają Powstańców, którzy zginęli za wolność swojej ukochanej Ojczyzny. Nie inaczej było wczoraj podczas meczu el. Ligi Mistrzów.

Egzotyki ciąg dalszy.

W tym roku następca Łysego z UFA raczy Legię pełną egzotyką. Ci, którzy po wyprawie na Wyspy Alandzkie nastawiali się na Czechy, Litwę czy Łotwę, musieli obejść się smakiem.

Deja vu Lechistów.

Los sprawił, że Lechiści prawie dokładnie po 365 dniach znowu udali się do Płocka, aby zainaugurować kolejny sezon Ekstraklasy.

Powrót Górnika.

Górnicy po roku banicji na niższym froncie wrócili w szeregi Ekstraklasy. Powrót wypadł okazale - na meczu pojawił się komplet kibiców, w tym 1102 fanatyków Legii wraz z ziomkami.

W szacunku do żółto niebieskich barw...

...wychował się każdy z nas. Taki transparent przygotowali ultrasi Arki Gdynia na pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem Wrocław. Kiboli z Dolnego Śląska zabrakło na stadionie, ze względu na zakaz.

Trenerze – wieczny szacunek!

Kibole Cracovii podziękowali trenerowi Zielińskiemu za pracę w ich klubie. Na stadionie podczas meczu z Piastem Gliwice pojawiło się 8109 kibiców, a w sektorze gości nie zabrakło przyjezdnych, którzy zameldowali się w 161 osób.

Zawsze na froncie walki o mistrzostwo!

Prawie 19 tysięcy widzów oglądało inaugurację w Poznaniu. Lech zmierzył się z beniaminkiem z Nowego Sącza.

Francesco Totti zagra po raz ostatni w barwach Romy.

W niedzielę nie tylko zakończy się sezon 2016/2017 włoskiej Serie A, ale skończy się pewna epoka. Swój ostatni mecz w barwach Romy rozegra legenda tego klubu, Francesco Totti.

Nowy stadion dla Sandecji.

Klub wybiera Niecieczę zamiast Mielca, a po powrocie ma grać na nowym stadionie, nie zmodernizowanym. Tak istotnych zmian trudno było się spodziewać

Premia za awans. Od kibiców!

Jeśli Górnik zdobędzie komplet punktów w meczach z Podbeskidziem i Wisłą Puławy i zarówno Zagłębie i Olimpia osiągnie korzystne dla Górnika wyniki, to klub z Zabrza zobaczymy w Ekstraklasie.

Doraźne poprawki na Bukowej w cieniu nowego stadionu.

W tym roku na remonty starego stadionu trafi w sumie prawie 100 tys. złotych, tymczasem wciąż czekamy na to, co stale się opóźnia: nowy stadion.

Komplet w Kielcach.

Pojedynek walczącej jak lew Korony, która odebrała już punkty drużynom aspirującym o mistrza, z Legią Warszawa obejrzy komplet widzów!

Kibole ŁKS-u apelują!

Walka o awans do II ligi wchodzi w decydującą fazę. Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego apelują o wsparcie dla piłkarzy w tym ważnym okresie dla ich klubu.

Od kołyski aż po grób...

... a raczej "od kołyski aż po grób - i jeszcze dłużej". Jedna z firm przygotowała "gadżet", dzięki któremu któremu to hasło nabiera sensu.

Kibice ŁKS-u o zbliżających się łódzkich derbach.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź kiboli Łódzkiego Klubu Sportowego dotyczący kwestii ich wpuszczenia na mecz derbowy.