przypomnienie hasła

Profil użytkownika Kibic

Kibic
Miasto: brak danych
Drużyna: brak danych
Wiek: brak danych
Płeć: brak danych
Zarejestrowany na kibole24.pl od: 1938 dni

Opis: brak danych

Arka Gdynia Kościerzyna!


Z takim śpiewem na ustach tysiąc fanów Arki z Serca Kaszub udało się na mecz Arki z Kolejorzem.

Wywiad z Danielem - kolekcjonerem szali

Mieliście problem ze schowaniem swoich kilkunastu szalików? To co ma powiedzieć Daniel, który w swojej kolekcji posiada ponad 1100 szalików! O sposobach przechowywania szali i i nie tylko przeczytacie w wywiadzie z kolekcjonerem z Kajetanowa.

Szaliki dziane i tkane Polska & Węgry

Jak mówi się od wieków - Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki!

Sprawiedliwość dla Łukasza!

Zmieniają się władze, zmieniają się dyrektorzy sądów i zapisy w prawie, niezmiennie jednak w Polsce stosuje się ten sam nieludzki system, charakterystyczny dla państw totalitarnych. Areszt wydobywczy.

Rozmowy w Kołobrzegu.

Pod koniec meczu w Kołobrzegu pojawili się wyjazdowicze z Konina. Krótkie rozmowy pomiędzy ekipami zakończyły mundurowi.

Przygody na trasie.

O dodatkowe wrażenia dla kiboli Górnika Łęczna postarała się podkarpacka koalicja.

Wiślacy nie rezygnują z dopingu!

Decyzją Komisji Ligi, wszystkie osoby, które Derby Grodu Kraka oglądały z trybuny C nie będą mogły pojawić się na dzisiejszym meczu z Lechią Gdańsk.

UEFA zamknęła Żyletę.

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię za mecz z Sheriffem Tiraspol, który odbył się na stadionie w Warszawie.

Zbiórka dla Powstańców!

Na portalu pomagam.pl Krzysztof Stanowski z weszlo.com zainicjował zbiórkę na pokrycie kary nałożonej przez UEFA na Legię za oprawą upamiętniającą Powstanie Warszawskie.

Krzyże na oprawie nie spodobały się klubowi.

- "Boże miej litość nad naszymi wrogami, bo jak widzisz my jej nie mamy" - najwidoczniej ten trans i towarzysząca jemu sektorówka nie spodobały się włodarzom Wisły Kraków.

Gdzie obejrzymy galę finałową IWT?

Gali nie obejrzymy w TVN, a to ze względu na sprzeciw ekip mających wziąć udział w finałowych walkach.

IWT nie obejrzymy w TVN.

Po tym jak dwie ekipy wycofały się z udziału w gali finałowej Iron Warriors Team, organizatorzy zdecydowali, że walk nie obejrzyjmy w TVN.

Koniec snu Legii o LM.

W środowy wieczór w rewanżowym spotkaniu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów „Wojskowi” podejmowali przy Łazienkowskiej kazachską Astanę.

Chapeau bas Nieznani Sprawcy!

Od lat kibice Legii Warszawa upamiętniają Powstańców, którzy zginęli za wolność swojej ukochanej Ojczyzny. Nie inaczej było wczoraj podczas meczu el. Ligi Mistrzów.

Egzotyki ciąg dalszy.

W tym roku następca Łysego z UFA raczy Legię pełną egzotyką. Ci, którzy po wyprawie na Wyspy Alandzkie nastawiali się na Czechy, Litwę czy Łotwę, musieli obejść się smakiem.

Deja vu Lechistów.

Los sprawił, że Lechiści prawie dokładnie po 365 dniach znowu udali się do Płocka, aby zainaugurować kolejny sezon Ekstraklasy.

Powrót Górnika.

Górnicy po roku banicji na niższym froncie wrócili w szeregi Ekstraklasy. Powrót wypadł okazale - na meczu pojawił się komplet kibiców, w tym 1102 fanatyków Legii wraz z ziomkami.

W szacunku do żółto niebieskich barw...

...wychował się każdy z nas. Taki transparent przygotowali ultrasi Arki Gdynia na pierwszy mecz sezonu ze Śląskiem Wrocław. Kiboli z Dolnego Śląska zabrakło na stadionie, ze względu na zakaz.

Trenerze – wieczny szacunek!

Kibole Cracovii podziękowali trenerowi Zielińskiemu za pracę w ich klubie. Na stadionie podczas meczu z Piastem Gliwice pojawiło się 8109 kibiców, a w sektorze gości nie zabrakło przyjezdnych, którzy zameldowali się w 161 osób.

Zawsze na froncie walki o mistrzostwo!

Prawie 19 tysięcy widzów oglądało inaugurację w Poznaniu. Lech zmierzył się z beniaminkiem z Nowego Sącza.