przypomnienie hasła

Kibice Sandecji nie pojawią się w Szczecinie.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Wysyłasz zapotrzebowanie na bilety, zbierasz chętnych na wyjazd, organizujesz transport i końcu okazuje się, że tracisz tylko czas.

Kibice Sandecji nie pojawią się w Szczecinie.
Kibice Sandecji Nowy Sącz nie obejrzą meczu w Szczecinie, choć dopełnili wszystkich procedur, które miałyby umożliwić im wyjazd. A jaki jest powód zakazu dla Sączersów? Remont chodnika? Zakaz ze względu na możliwość burd na stadionie? Nie, skądże znowu. Włodarze Pogoni rozdali wszystkie bilety na mecz, ze względu na 70. urodziny klubu ze Szczecina. Zapomnieli najwidoczniej o kibicach przyjezdnych i wysłali do Nowego Saczu pismo w którym... przepraszają.

Kpina. Jednym słowem kpina, bo jak inaczej można to nazwać?


Oficjalny komunikat Sączerów:

utro gramy w Szczecinie z Pogonią.

Jednak kibice Sandecji nie zobaczą tego meczu z sektora gości, ponieważ działacze Pogoni wykazali się wyjątkowym kurestwem ...

Na meczu mają zamiar świętować 70-cio lecie klubu, z tego wzgędu chcą zapełnić stadion, kibice Pogoni zgłaszają się po darmowe wejściówki.

Ktoś mądry inaczej w szczecińskim klubie wymyślił, że można przecież rozdać kibicom Pogoni także bilety na ... sektor gości.

A że my zgodnie z procedurami złożyliśmy odpowiednio wcześniej zapotrzebowanie na bilety, przygotowaliśmy listę wyjazdową, zamówiliśmy transport itp to kogo by tam obchodziło ...

Dotarło do nas pismo ze Szczecina odnośnie w/w sytuacji i "bardzo przepraszają" ale nie są w stanie przyjąć kibiców gości.

Oczywiście PZPN nic nie może, wszyscy wielcy koordynatorzy i specjaliści od kibiców nic nie mogą, komisja ligi nic nie może (poza nakładaniem absurdalnych kar np na sektorówki) ...

Tak więc jesteśmy zmuszeni odwołać wyjazd.
Chociaż część chciała jechać za wszelką cenę, ale wszyscy wiemy jak by to wyglądało i czym by się skończyło ...

Mamy więc nadzieję, że chociaż nasi piłkarze im to święto popsują!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !

PS. Jeszcze słowo do internetowych wojowników klawiatury - zanim wywołacie kolejną gównoburzę w komentarzach, tutaj albo na stronach Pogoni, to odpowiedzcie sobie najpierw na pytanie czy byliście na ten wyjazd zapisani.
Zamiast się prężyć w necie ruszcie się na wyjazdy.


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :