przypomnienie hasła

Oświadczenie Jagiellonii.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Saga z wyjazdem Legii do Białegostoku trwa w najlepsze. Tym razem doczekaliśmy się komunikatu od Jagiellonii Białystok.

Oświadczenie Jagiellonii.
Komunikat Jagiellonii:

W środę w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku odbyło się spotkanie służb porządkowych, przedstawicieli miasta i spółek miejskich, Jagiellonii Białystok oraz Legii Warszawa przed zaplanowanym na 6 maja 2018 roku meczem 34. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa.

W związku z planowanym przyjazdem kibiców gości przedstawiciele stołecznego klubu zostali poinformowani, że nie będzie możliwe wniesienie na trybuny elementów oprawy meczowej, oraz wielkoformatowych symboli klubowych, takich jak flagi i sektorówki, co nie spotkało się ze sprzeciwem ze strony przedstawicieli Legii Warszawa. Naszą decyzję motywujemy obawami o zakłócenie porządku na terenie imprezy masowej spowodowanej możliwym sprofanowaniem na trybunach Stadionu Miejskiego barw Jagiellonii, które zostały utracone w maju 2013 roku, a później wielokrotnie profanowane podczas meczów Legii z Jagiellonią.
Wbrew obiegowym opiniom, które ku naszemu zdziwieniu pojawiły się w mediach i stały się obiektem ożywionych dyskusji, fani warszawskiego zespołu będą mogli wejść na trybuny w szalikach, czapkach, koszulkach oraz innych częściach garderoby identyfikujących ich jako kibiców Legii Warszawa.


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :