przypomnienie hasła

Arkowcy jadą bronić Pucharu!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Arka, drugi rok z rzędu, zagra w majówkę w Warszawie w Finale Pucharu Polski.

Arkowcy jadą bronić Pucharu!
Choć po Derbach Trójmiasta Arkowcy nie mieli wielu powodów do radości i mało kto wierzył w to, że w przeciągu kilku dni piłkarze zdołają się pozbierać, to drużyna w pełni odpokutowała zeszłotygodniowe blamaże. Arkowcy wygrali z Koroną 1:0 i dzięki bramce zdobytej na wyjeździe (w Kielcach było 2:1 dla Korony) upragniony awans stał się faktem.

Arkowcy do Warszawy pojadą bronić Pucharu. W tamtym roku, w meczu zgody z Kolejorzem, skazana na porażkę Arka zamknęła usta niedowiarkom i to Żółto - Niebiescy sięgnęli po trofeum.

Kwestią otwartą jest to, z kim Arka zagrała w finale. Będzie to albo Legia, albo Górnik Zabrze. Rewanżowy mecz w Warszawie (w pierwszym meczu było 1:1) już dzisiaj, o godzinie 20:30.


Na trybunach rok temu w Warszawie ultrasi Arki zaprezentowali okazałą oprawę i zapewne w tym roku będzie podobnie. W oczekiwaniu na majowy finał przypomnijmy, jak fanatycy z Gdyni zaprezentowali na Stadionie Narodowym, kiedy to Arka drugi raz w historii sięgnęła po Puchar Polski.Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :