przypomnienie hasła

Kibice Ruchu z zakazem. Klub się jednak nie odwoła.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Górnik Łęczna, Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Raków Częstochowa i Odra Opole. Tych meczów Niebiescy nie zobaczą na żywo.

Kibice Ruchu z zakazem. Klub się jednak nie odwoła.
Początkowo włodarze klubu z Cichej zapowiadali odwołanie się od tej kary, jednak według prezesa Janusza Patermana, klub nie zrobi nic w kierunku zmiany bądź uchylenia tej sankcji.


Komisja Dyscyplinarna surowo ukarała Niebieskich po derbowym meczu z tyskim GKS-esem. Początkowo pojawiło się światełko w tunelu, gdyż prezes klubu z Cichej zapowiedział, że od decyzji Ruch będzie się odwoływał.

- Zapowiadaliśmy, ale po analizie prawnej uznaliśmy, że nie ma punktu zaczepienia, a nie mamy zamiaru prowadzić polemiki, wpłacając przy tym różne manipulacyjne opłaty. Nasi kibice ani nie odpalili rac, ani nie doszło do żadnych ekstremalnych sytuacji. Uważam, że nie zasłużyli na karę pięciu meczów zakazu - powiedział prezes Ruchu Janusz Paterman.

Niestety, ale brak odwołania oznacza dla fanatyków Ruchu zakaz praktycznie do końca sezonu. I tak ciekawie kibicowsko zapowiadające się mecze odbędą się bez uczestnictwa Niebieskiej Szarańczy.

Piłka nożna dla kiboli!!

źródło: niebiescy.pl


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :