przypomnienie hasła

Pogoń świętuje. Bilety na mecz za darmo!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Kibice Pogoni Szczecin na mecz z Sandecją wejdą na darmo.

Pogoń świętuje. Bilety na mecz za darmo!
Tydzień przed meczem Pogoni z Sandecją, klub ze Szczecina będzie obchodził okrągłą, 70. rocznicę powstania. W związku z tym świętem włodarze Pogoni postanowili, że mecz z drużyną z Nowego Sącza wszyscy chętni obejrzą za darmo!

Bilety na mecz z Sandecją Nowy Sącz za darmo. Wspólnie świętujmy na stadionie 70-lecie Pogoni Szczecin!

28 kwietnia (sobota) o godzinie 18.00 zagramy na Twardowskiego z Sandecją Nowy Sącz. Tydzień wcześniej nasz Klub obchodzić będzie okrągłą 70. rocznicę powstania. Naszym celem jest wypełnienie stadionu im. Floriana Krygiera kibicami Dumy Pomorza. Chcielibyśmy, aby w ten dzień uczcić wszystkich ludzi i wszystkie wydarzenia związane z Pogonią na przestrzeni dziesięcioleci. Wierzymy, że to będzie sportowe i kibicowskie święto w Szczecinie!

Co trzeba zrobić, by odebrać darmową wejściówkę? Wystarczy, że jesteś posiadaczem karty kibica Pogoni Szczecin, lub staniesz się nim do meczu z Sandecją.

Dystrybucja odbędzie się jedynie w punktach stacjonarnych w Szczecinie i regionie (lista poniżej). Darmowych biletów nie będzie można nabyć w opcji online. Wejściówki możecie „nabijać” na kartę kibica od dziś. Dostępne będą także w trakcie niedzielnego pojedynku z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (w kasach na stadionie).

Dodatkowo każdy z karnetowiczów będzie mógł odebrać za darmo specjalne jubileuszowe wydanie magazynu meczowego „Z Twardowskiego!”. Numer będzie nieco inny niż wszystkie dotychczasowe. Będzie też kosztował 5 złotych.

W trakcie meczu zobaczyć będziecie mogli nie tylko widowisko sportowe, ale też jubileuszowe oprawy na trybunach. Zapraszamy! Codziennie będzimy też informować Was o tym, jak wielu Kibiców ma już swój bilet na mecz z Sandecją! Pogoń to Wy!


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :