przypomnienie hasła

Piotr Reiss odpowiada kibolom Lecha Poznań.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Podczas meczu Kolejorza z Górnikiem Zabrze na trybunie zawisł transparent odnoszący się do Piotra Reissa.

Piotr Reiss odpowiada kibolom Lecha Poznań.
„Chciałeś być legendą a zostałeś mendą” - komunikat do piłkarza był jednoznaczy. Taka wiadomość to pokłosie wywiadu jakiego udzielił Piotr Reiss dla redakcji tvp.sport.pl. Były piłkarz Lecha nie pozostawił tego bez komentarza i idąc z duchem czasu - wystosował oświadczenie do fanow z Kotła.

Nie sądziłem, że mój wywiad wzbudzi, aż takie zainteresowanie i wywoła lawinę komentarzy. Nie czuje żadnej urazy do klubu i nie sądziłem, że część mojej wypowiedzi podzieli kibiców za bramką. Wyraziłem swoje zdanie jako kibic Kolejorza, którym jestem od dziecka. Większość mojego pokolenia, które pamięta trudne czasy w naszym klubie przestało w ostatnich latach chodzić na mecze mimo sukcesów, a fajnie jakby oni wrócili i dopingowali Kolejorza z trybun, bo każdy kibic jest cenny. Doceniam zwłaszcza tych którzy przyjeżdżają spoza Poznania. Dlatego może warto byłoby podjąć dyskusje o różnych obszarach funkcjonowania klubu.

Stadion to miejsce wyrażania swojej opinii, ale czy oby każdy kibic zgadza się z z tym co jest na transparentach lub jest wykrzykiwane? Pełna zgoda, że kibiców nie należy dzielić, jednak na stadionie pojawiają się różni ludzie o różnych poglądach, ale nie każdy z każdym musi się zgadzać. Czasy się nieco zmieniły, kibice nie boją się wyrażać odmiennego zdania od innych grup, co już w ostatnich latach obserwowaliśmy na Bułgarskiej czy to odnośnie trenerów, władz lub wywieszanych transparentów.

Wielokrotnie to podkreślałem, że legendą nigdy się nie czułem, ale pewnie niektórzy kibice po prostu doceniają, że byłem wierny barwom, nadal jestem i w trudnych czasach grałem w Lechu.


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :