przypomnienie hasła

Weszlo.com szuka afery na siłę?

Oceń artykuł:
4/5 (5 głosów )


Napisał do nas kibol Lechii. Taki z młyna Biało-Zielonych.

Weszlo.com szuka afery na siłę?
Ów kibol nie pozostawia suchej nitki na redaktorze z weszlo.com, który nie mając lepszego tematu do pisania, rozkręca "lalkową aferę". Poniżej tekst komentarza. Bez cenzury - słowo w słowo co przyszło do nas w wiadomości prywatnej na fejsbuku.


Obrońcy moralności z weszlo.com znowu w natarciu. Tym razem dziennikarzyny z portalu, który dużo nie różni się od pudelka, czy innej gównianej, internetowej strony polującej na sensację, kręcą aferę, bo Sławczew i Peszko popełnili czyn, który prawdziwemu piłkarzowi nie przystoi.

Obrońcy moralności z weszło zapominają, jak sami „zanurzyli się w patologii” nie tak dawno temu, jak dorwali zmelanżowanego Sławka Peszkę na telefonie i wkręcali mu różne historie, po to tylko, żeby ich gówniany portal miał więcej wejść. Nie mieli się do czego doczepić i w końcu się udało. Piłkarze po wygranych derbach pokopali leżące tuz obok sektora fanatyków Lechii lalki w barwach gdyńskiej Arki a weszło pierwsze co robi, to rozkręca aferę.
Dla wyznawców modern football z weszło mam tylko taki komunikat:


Derby to są kurwa derby, a nie teatr o jakim marzycie. To rywalizacja na każdym froncie, a nie zbijanie piątek i wspólne pozowanie do zdjęć. To emocje sięgające zenitu, nie tylko na trybunach, ale i na boisku. To pojazd na przeciwniku w każdy możliwy sposób, od rywalizacji na oprawy, doping, po ostrą walkę o każdy centymetr boiska.

Zgłosiliście już sprawę do Komisji Ligi?? Nie zapomnijcie napisać, że Peszko pokopał lalę przy akompaniamencie „dobij tą kurwę”. I co z tego, że akurat ta przyśpiewka kibiców jest podłożona i tak naprawdę w tym momencie żadnego „kurwienia” z trybun nie było.

Z drugiej strony jednak, być może autor tej sensacji gustuje w zabawach z lalkami, i jak Sławczew kopnął tą „sexbombę” w dupę, to redaktor z weszło poczuł się urażony i stąd taka, a nie inna reakcja w postaci szukania sensacji na siłę?Redaktorze, za rozkręcenie afery, na miarę takiego portalu jak weszło, pozwalam ci kupić nową lalkę.Tylko pilnuj swojego skarba, żeby przypadkiem ktoś jej nie kopnął w dupę.
Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :