przypomnienie hasła

To my... najwierniejsi!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Każdy kibol po przeczytaniu tych słów ma przed oczami pewien wzór szala, który robił istną furorę w latach 90tych na polskich stadionach!

To my...  najwierniejsi!
Poprzednia dekada pod względem różnorodności stadionowych szali była dość uboga, a to z tego względu, że technologia nie pozwalała dziargać szale w jakości HD z każdym wzorem, który sobie można było wymarzyć. Dostęp do komputera miał mało kto, nie mówiąc już o programach graficznych, w których można byłoby zrobić projekt szalika. Jak jakaś ekipa, lub przystadionowy sklepikarz chciał szal to był to zazwyczaj prosty wzór z herbem.

Sam proces konsultacji wzoru też był zgoła inny niż teraz. Zainteresowany przyjeżdżał na bazar, widział wzór który mu wpadł w ok o i mówił: "to ja poproszę 40 takich szali, ale klubu "FC Wypizdowo Górne". I w taki oto sposób prawie wszystkie ekipy w Polsce mogą pochwalić się bardzo podobnymi szalami.

Bardzo popularnym wzorem kilkanaście lat temu temu był szalik "To my... najwierniejsi". Na forum szaliki.fora.pl kolekcjonerzy doliczyli się kilkudziesięciu szali z tym kultowym już hasłem, a kto wie ile wzorów jeszcze zostało do odnalezienia na starych zdjęciach!

Kultywując tradycję puszczamy stary wzór w nowej odsłonie!


Szale wyjdą w wersji tkanej, oraz dzianej. Jeśli chcecie taki szal, dajcie znać mailowo: ultrabanda@wp.pl lub na fejsie:

Ultrabanda

Cena jednego szala to 35 zł. Wysyłka 10 zł (Poczta Polska) lub 15 zł (kurier DPD).


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :