przypomnienie hasła

Zbiórka dla Powstańców!

Oceń artykuł:
5/5 (1 głos )


Na portalu pomagam.pl Krzysztof Stanowski z weszlo.com zainicjował zbiórkę na pokrycie kary nałożonej przez UEFA na Legię za oprawą upamiętniającą Powstanie Warszawskie.

Zbiórka dla Powstańców!
Przypomnijmy, że grube świniaki z UEFA zażyczyły sobie 35000 € grzywny za mecz Legii w el. do Ligi Mistrzów z Astaną. Kara niby nie dotyczy bezpośrednio oprawy przygotowanej przez Legionistów, a jedynie niedrożności ciągów komunikacyjnych (Legia dostała taką karę już drugi raz, za pierwszym razem po meczu z Borussią Dortumnd). Czy jednak aby na pewno? Czy może jednak UEFA miała pełne gacie po tym, jak na oprawę zareagowały światowe media i ze względu na to odpuścili temat? Jednak kasa musi się zgadzać i świńskie ryje znalazły inny powód, aby wyciągnąć kolejne € z klubowej kasy Legii.

Uruchomiona zbiórka na portalu pomagam.pl mająca na celu zebranie kwoty na pokrycie grzywny przerosła wszelkie oczekiwania i na chwilę obecną zebrano ponad 323 tys. złotych! Kwota ta jednak nie zostanie przekazana dla UEFA, a całość wspomoże Powstańców.

Komunikat Legii Warszawa:

W związku z wieloma deklaracjami przekazywania środków na opłacenie kary nałożonej na Legię Warszawa przez UEFA po meczu z FK Astana w dn. 02.08.2017 informujemy, że klub nie będzie się odwoływał od decyzji i zapłaci karę w wysokości 35 tys. euro.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie środki przekazane klubowi w związku z nałożoną karą, zostaną w całości przekazane organizacjom wspierającym pamięć i weteranów Powstania Warszawskiego, za pośrednictwem Fundacji Legii. Wszystkim osobom chcącym dołączyć do akcji wspierania Powstańców jutro (piątek, 18.07) udostępnimy dane dedykowanego konta, na które będzie można wpłacać pieniądze.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie deklaracje wparcia i pomocy, które w ostatnich dniach płynęły do Klubu z całej Polski, od różnych środowisk i grup społecznych.

Jeśli chcecie pomóc, to zapraszamy na stronę zbiórki


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :