przypomnienie hasła

Krzyże na oprawie nie spodobały się klubowi.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


- "Boże miej litość nad naszymi wrogami, bo jak widzisz my jej nie mamy" - najwidoczniej ten trans i towarzysząca jemu sektorówka nie spodobały się włodarzom Wisły Kraków.

Krzyże na oprawie nie spodobały się klubowi.
Wiślaccy fanatycy nie mają litości dla swoich wrogów - pokazali to na ostatniej derbowej oprawie. Sektorówka z krzyżami i przewieszonymi na nich barwami Cracovii dosadnie pokazała o wzajemnych stosunkach pomiędzy krakowskimi ekipami. Zapewne w najbliższym czasie Wisła za tą oprawę zostanie surowo ukarana, tymczasem przeczytajcie co o choreografii ultrasów myśli klub.

Oświadczenie Wisły Kraków:


"W związku z wydarzeniami, które miały miejsce przed meczem derbowym, Wisła Kraków SA oświadcza co następuje.

Klub wyraził zgodę na oprawę wielkoformatową, ale nie znał jej treści. Organizator został zapewniony, że zaprezentowana grafika będzie zgodna z prawem i przepisami regulującymi organizację meczów piłki nożnej w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Wisła Kraków SA pochwala sportowy doping i zaangażowanie kibiców. We władzach Klubu nie ma jednak akceptacji dla zachowań nawołujących do nienawiści.

W związku z sobotnimi wydarzeniami przedstawiciele Wisły Kraków SA zostali wezwani na posiedzenie Komisji Ligi Ekstraklasy, które odbędzie się w środę 16 sierpnia 2017. Klub współpracuje z SKWK nad wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji oraz w celu zapobieżenia podobnym zachowaniom w przyszłości."


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :