przypomnienie hasła

IWT nie obejrzymy w TVN.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Po tym jak dwie ekipy wycofały się z udziału w gali finałowej Iron Warriors Team, organizatorzy zdecydowali, że walk nie obejrzyjmy w TVN.

IWT nie obejrzymy w TVN.
Ekipy sportowe Zagłębia Sosnowiec i Górnika Zabrze postawiły sprawę jasno. Albo oni, albo TVN.

Oświadczenie ekipy Sportowe Zagłębie:

W związku z informacją podaną przez włodarzy organizacji IWT odnośnie podpisania umowy z telewizją TVN stanowczo stwierdzamy ze takowe ustalenia nie były z nami konsultowane i stanowczo się im sprzeciwiamy, owszem w rozmowach z właścicielami IWT padały obietnice transmisji telewizyjnej jednak w całkowicie innej stacji. W związku z tym apelujemy do właścicieli organizacji IWT o wycofanie się z umowy telewizyjnej z TVN i pisemne potwierdzenie tego do najbliższego piątku. Jako Sportowe Zagłębie chcemy godnie reprezentować nasze miasto i region jednak w obecnej formie jest to wykluczone gdyż z telewizją TVN nigdy nie mieliśmy i nie chcemy mieć nic wspólnego.

Kilka słów od Torcidy:

Finałowa gala federacji IWT w Bydgoszczy!

W związku z doniesieniami o podpisaniu umowy na transmisje gali IWT ze znienawidzoną przez środowiska kibicowskie telewizją tvn, sportowa sekcja Torcidy, REZYGNUJE z udziału w gali,tym samym solidaryzując sie z chłopakami ze Sportowego Zagłębia.
Nie wykluczamy udziału w gali, jeżeli będzie ona transmitowana przez inne media niż tvn.

Ze sportowym pozdrowieniem ,

Torcida GórnikCała gala finałowa stanęła przed znakiem zapytania. Bo co to za widowisko bez głównych aktorów, czyli sportowców. Włodarze IWT poslzi jednak po rozum do głowy i wczoraj wystosowali oświadczenie, w którym

Komunikat zespołu IWT:

Bacznie obserwujemy to co dzieje się dookoła naszej federacji w ostatnich dniach czy godzinach. Chcemy odnieś się do naszej umowy ze stacją TVN.

Zaczynając negocjacje ze stacją TVN mieliśmy na uwadze tylko to, aby zmagania na gali mogła zobaczyć jak największa ilość kibiców, a stacja TVN Turbo taka możliwość nam dała. Komentarze, że „się sprzedaliśmy” itd są co najmniej dla nas nie na miejscu gdyż kontrakt TVN turbo oraz IWT był na zasadach bezgotówkowych.

Konflikt kibiców dotyczył stacji TVNu, którą kierowała spółka ITI, a jak już dawno wiadomo to Amerykanie z własnym – amerykańskim – kapitałem wykupili wszystkie udziału w stacji TVN.

Stacje budują nowi kreatywni ludzie, którzy chcą zmienić jej wizerunek nie kontynuując sporów na linii TVN – kibice.

Dzisiaj po wielogodzinnych negocjacjach dzisiaj razem ze stacją TVN Turbo podjęliśmy decyzję, o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron.

Na jutro około godziny 12:00 zaplanowaliśmy rozmowy z przedstawicielami zespołów odnośnie gali i ich udziału w niej.

O ich rezultacie poinformujemy niezwłocznie po zakończeniu rozmów.


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :