przypomnienie hasła

Trenerze – wieczny szacunek!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Kibole Cracovii podziękowali trenerowi Zielińskiemu za pracę w ich klubie. Na stadionie podczas meczu z Piastem Gliwice pojawiło się 8109 kibiców, a w sektorze gości nie zabrakło przyjezdnych, którzy zameldowali się w 161 osób.

Trenerze – wieczny szacunek!
Relacja kiboli Cracovii:

„Nowy sezon – nowe nadzieje”. Tym stwierdzeniem zaczynamy każde rozgrywki. Raz jest kiepsko, drugim razem jeszcze gorzej, ale my jesteśmy zawsze!

W „ogórkowej” przerwie w naszym Klubie wydarzyło się sporo istotnych rzeczy – odejście trenera Zielińskiego, przyjście trenera Probierza i dosyć spore czystki w drużynie.

Inauguracyjny mecz z Piastem był pierwszą i ostatnią okazją na to, aby podziękować trenerowi Zielińskiemu za to, jaki ogrom pracy włożył w nasz ukochany klub! Możliwość wspierania Cracovii na arenie międzynarodowej zapadnie wielu kibicom na długo w pamięć.

Stąd na początku meczu pozdrowiliśmy i jednocześnie podziękowaliśmy trenerowi Zielińskiemu za to, co zrobił dla naszego Klubu.

Trenerze – wieczny szacunek!

Doping przez cały mecz stał na bardzo dobrym poziomie, lecz w drugiej połowie określenie „bardzo dobry” można odłożyć na bok. W okolicach 65 minuty sektor „D” zaczął huczeć przy najprostszej z możliwych przyśpiewek! Takiej wrzawy i takiego zaangażowania nie widzieliśmy naprawdę dawno! Udowadniamy sami sobie, że potrafimy naprawdę wiele! Można mówić o potencjale, ale słowa nie mają takiej możliwości jak czyny – potrafimy się zajebiście bawić przy wszystkim!

Kibice Piasta pojawili się w Krakowie w 161 osób. Początkowo mieli problemy z wejściem, co zostało skwitowane odpowiednimi okrzykami.

My dalej wraz z drużyną walczymy o ligowe punkty – wszyscy gramy do jednej bramki!
   1 z 3    Następne »
http://www.cracoviatomy.pl/blog/post/relacja-z-meczu-z-piastem
   1 z 3    Następne »


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :