przypomnienie hasła

W Gdańsku bez kiboli Cracovii Kraków.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Powoli staje się tradycją brak sympatyków Cracovii na meczu w Gdańsku.

W Gdańsku bez kiboli Cracovii Kraków.
-Na wniosek Komendy Wojewódzkiej Policji, decyzją Wojewody Pomorskiego mecz Lechia Gdańsk - @MKSCracoviaSSA odbędzie się bez kibiców gości. - poinformował na Twitterze gdański klub.

To już nie pierwszy raz, kiedy fani z Miasta Kraka muszą odwołać swoje wyjazdowe plany, a mecz zobaczą na szklanym ekranie. W lutym obecnego roku Wojewoda Pomorski także uniemożliwił sympatykom Cracovii obejrzenia meczu z Lechią z poziomu trybun. Powodem byli.. kibice Jagiellonii Białystok, którzy podczas meczowej oprawy odpalili spore ilości piro. Wojewoda stojący na straży ładu i porządku postanowił po tym meczu o zamknięciu sektora gości i rykoszetem za zabawę Jagi oberwali kibice KSC.

Zamknięty sektor dla Cracovii to mniejsze siły na zabezpieczenie meczu - jak wiadomo, Pasy dobrze żyją z Arką i zapewne dostaliby spore wsparcie od Śledzi. A tak policyjny helikopter pozostanie na lądowisku, a niezliczone hordy prewencji nie będą stać na każdym rogu w Gdańsku pilnując porządku, gdański klub zaoszczędzi na ochronie, wojewoda spełnił swój obowiązek i wszyscy będą zadowoleni... oprócz kibiców Lechii i Cracovii.
Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :