przypomnienie hasła

Premia za awans. Od kibiców!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Jeśli Górnik zdobędzie komplet punktów w meczach z Podbeskidziem i Wisłą Puławy i zarówno Zagłębie i Olimpia osiągnie korzystne dla Górnika wyniki, to klub z Zabrza zobaczymy w Ekstraklasie.

Premia za awans. Od kibiców!
Kibice Górnika wspierają swój klub nie tylko na trybunach. Wiadomo, że klub z Zabrza boryka się dalej z problemami natury organizacyjnej i finansowej, dlatego też Stowarzyszenie Socios Górnik postanowiło wręczyć piłkarzom premię za awans - całe 100 tysięcy złotych!

Komunikat Zarządu Socios Górnik – „Premia 100 000 zł dla piłkarzy”

My – kibice Górnika Zabrze – w decydującym momencie rozgrywek pierwszej ligi, wspieramy w 100% piłkarzy. Liczymy, że mimo nienajlepszych rezultatów na początku i w połowie sezonu, bardzo dobra passa 4 zwycięstw pozostanie podtrzymana i da nam upragniony awans.

Powszechnie wiadomo, że klub od dłuższego czasu boryka się z problemami organizacyjnymi i finansowymi. Nie chcemy, by wpływało to w najmniejszym stopniu na osiągane wyniki, a także główny cel, jakim jest awans do Ekstraklasy. Szczególnie w tak ważnym momencie.

Dlatego też Zarząd stowarzyszenia Socios Górnik postanowił wesprzeć piłkarzy Górnika premią w wysokości 100 000 zł, która zostanie przyznana w wypadku awansu Górnika w tym roku do Ekstraklasy. O rozdysponowaniu ewentualnej premii zdecyduje sztab szkoleniowy po konsultacji z zarządem Socios Górnik.


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :