przypomnienie hasła

Derby Łodzi bez kiboli ŁKS-u...

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Niestety. Derby Miasta Włókniarzy odbędą się bez kibiców przyjezdnych.

Derby Łodzi bez kiboli ŁKS-u...
Wraz z budową nowego stadionu łódzkiego Widzewa, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, było pewne, że Derby Miasta Włókniarzy będą konkretnym kibicowskim widowiskiem, które obejrzą zarówno kibice Widzewa, jak i ŁKS-u Łódź. Tak się jednak nie stanie. Zarząd Widzewa w lakonicznym komunikacie poinformował, że Derby Łodzi rozegrane zostaną bez fanów lokalnego rywala.


Komunikat klubu:

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi w dniu rozgrywania meczu derbowego pomiędzy drużyną Widzewa Łódź, a ŁKS Łódź zaplanowanego na dzień 17 maja 2017 roku g.19:10, podjął decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź


Komentarz redakcji: Chcielibyśmy tylko poinformować zarząd łódzkiego klubu, że bez względu na to, czy ŁKS weźmie udział w derbach, czy te nie, to na mieście prędzej czy później dojdzie do różnego rodzaju rozmów zwaśnionych stron. Jeśli obiekt więc spełnia wszelkie wymogi, policja wydaje zgodę na uczestnictwo kiboli Łódzkiego Klubu Sportowego w meczu, to po co niszczyć widowisko i pozbawiać kibiców obydwu klubów przeżycia prawdziwych derbów?


zdjęcie: ©Krzysztof Szymczak dzienniklodzki.pl


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :