przypomnienie hasła

Derby Miasta Włókniarzy bez kiboli ŁKS Łódź?

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


17 maja odbędą się Derby Łodzi. Szykuje się kibicowski hit, czy mecz z pustą klatką dla gości?

Derby Miasta Włókniarzy bez kiboli ŁKS Łódź?
Za niespełna dwa tygodnie w Łodzi rozegrano zostaną derby, które elektryzują cała kibicowską Polskę. Sektor gości na nowym stadionie Widzewa może przyjąć 900 fanów przyjezdnej ekipy i jeszcze kilka dni temu wszystko wskazywało za tym, że kiboli Łódzkiego Klubu Sportowego na tym meczu nie zabraknie. Tym bardziej, że łódzka policja wydała w poprzednim miesiącu pozytywną opinię na temat wpuszczenia fanatyków ŁKS-u na majowe derby przy al. Piłsudskiego.

Po decyzji mundurowych pozytywnie o uczestnictwie kiboli ŁKS-u Łódź w meczu z Widzewem, który ma zostać rozegrany 17 maja, mówił Konrad Walczak, członek zarządu RTS-u- To ma być święto piłki, ale oczywiście z odpowiednim zachowaniem kibiców. Pora pokazać, że również potrafimy odpowiednio organizować takie spotkania, tak, jak na całym świecie. Nie wiem, jak reszta zarządu, ale ja jestem za wpuszczeniem fanów ŁKS na derby. O tym chwilę też rozmawialiśmy z prezesem drużyny z al. Unii Tomaszem Salskim oraz wiceprezydentem Tomaszem Trel.

Jednak dzisiaj obecność fanatyków z al. Unii na meczu z lokalnym rywalem nie jest już takie pewna. Ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta, ale faktycznie, rozważamy, by ten mecz został zorganizowany bez udziału kibiców gości - powiedział dla redakcji portalu widzewiak.pl Konrad Walczak, ten sam, który wcześniej optował za wpuszczeniem przyjezdnych.

To ma wszystko plusy i minusy, ale mamy nowy stadion, nie chcemy żeby został zniszczony przez kibiców którejś z drużyn - kontynuuje swój wywód Walczak. - Nie po to tyle na to pracowaliśmy, by teraz wszystko zostało zniwelowane. To ciężki temat (...) musimy to przedyskutować w zarządzie. Jest nas sześciu, więc musimy podjąć wspólną decyzję.

Jedyny komentarz jaki przychodzi na myśl?Po co organizować imprezy masowe jeśli nie można sprostać wydawałoby się tak podstawowej kwestii, jak przyjęcie kibiców przyjezdnych?. Oby jednak zarząd Widzewa Łódź podjął jedyną słuszną decyzję w tej sprawie i 17 maja w Łodzi dojdzie do prawdziwych Derbów Miasta Włókniarzy – czyli z pełną klatką dla fanatyków ŁKS-u Łódź!Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :