przypomnienie hasła

Ukraiński idol uczczony na stadionie.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Nie milkną echa ukraińskich obchodów urodzin Hitlera.

Ukraiński idol uczczony na stadionie.
Swastyki, podobizna Hitlera i nazistowskie pozdrowienia. Tak wyglądał mecz pomiędzy Dynamem Kijów i Szachtarem Donieck, który został rozegrany dokładnie tydzień temu.

W 88 minucie (ależ przypadek!), płot kijowskiego stadionu przyozdobił transparent "100% biały", a kibice stołecznej drużyny przebrali się w okazjonalne stroje. I nie, nie miały one na celu maskowanie przed ewentualnym rozpoznaniem piromanów przez milicję. Kibice Dynama ubrali się na biało, a niektórzy przywdziali stroje żywcem wyjęte ze spotkań Ku-Klux-Klanu.

Co więcej, część fanów Szachtara miało ubrane na sobie koszulki z podobizną Hitlera, ba, jedno ze zdjęć takowego osobnika ukazało się nawet na oficjalnej stronie drużyny z Doniecka.
Wiemy, że w Polsce bywały podobne obrazki może nie aż na taką skalę, ale bywały. Wiemy także i doskonale pamiętamy, jaką tragedię wyrządził nam ów pan z wąsikiem, którego urodziny tak ochoczo świętowali Ukraińcy. Tym bardziej dziwi nas fakt, jakimi pojebami muszą być fani Dynama i Szachtara, którzy chyba zapomnieli o tym, że niespełniony malarz z Austrii prędzej czy później i ukraiński naród zmiótłby z powierzchni ziemi, dając swoim rodaków tzw "Lebensraum"?

PS Stefan Bandera, to kawał ku** i cw*la!


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :