przypomnienie hasła

Derby Trójmiasta tuż tuż!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w Lany Poniedziałek na stadionie w Gdańsku podczas kolejnych Derbów Trójmiasta. Niestety, ale kibiców z Gdyni zabraknie.

Derby Trójmiasta tuż tuż!
Dotychczas najwięcej kibiców na meczu ligowym w Gdańsku zgromadził mecz Lechii z warszawską Legią. W marcu na trybunach w Letnicy zasiadło wtedy 37200 osób. Nowy rekord może być jednak szybko pobity. Na nadchodzące Derby Trójmiasto sprzedano bowiem już ponad 16 tysięcy biletów, co oznacza, że dynamika sprzedaży wejściówek na ten mecz jest taka sama, jak w przypadku spotkania z warszawską Legią. Wszystko wskazuje więc na to, że nowy rekord frekwencji w Gdańsku szybko zostanie pobity.
.
Gdański stadion może zapełnić się do ostatniego miejsca. Na kibicach z Gdyni ciąży zakaz wyjazdowy za ostatnie derby w Gdyni, dlatego też w Letnicy zabraknie sektorów buforowych, a większa ilość biletów trafi do sprzedaży.

Tymczasem przypomnijmy ostatnie Derby w Gdyni, gdzie piro latało pomiędzy sektorami jak szalone. Tym razem na stadionie w Gdańsku zabraknie "Gwiezdnych Wojen", ale i tak powinno być ciekawie. Pełny młyn Lechii i okazałe oprawy przygotowane przez ULG są gwarantem emocji na najwyższym poziomie!źródło zdjęcia: http://fotowojcik.pl/id/WW161522


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :