przypomnienie hasła

Weekendowe hity

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Otwarcie nowego stadionu czy rekordy frekwencji? Przeczytajcie które mecze wedle naszego uznania będą kibicowskimi petardami w tej kolejce!

Weekendowe hity
1. Otwarcie nowego stadionu Widzewa Łódź.

Chyba zgodzicie się z nami, że absolutnym hitem weekendu będzie otwarcie nowego stadionu łódzkiego Widzewa. Ponad 15 tysięcy sprzedanych karnetów na czwartym poziomie rozgrywkowym i przy okazji pobity rekord w ilości sprzedanych karnetów należący do Lecha Poznań robi wrażenie. Czapki z głów!

- Czasami spotykaliśmy się z opiniami kwestionującymi tak dużą pojemność stadionu dla klubu trzecioligowego. Myślę, że kibice Widzewa udzielili najlepszej możliwej odpowiedzi - mówi Przemysław Klementowski, Wiceprezes Zarządu Widzewa Łódź. - Zainteresowanie meczem otwarcia jest olbrzymie i zastanawiamy się, jak duży musiałby być stadion Widzewa, aby wystarczyło miejsca dla wszystkich chętnych - dodał.

Kibicowsko przeciwnik żaden (Widzew gra z Motorem Lubawa), jednak jesteśmy pewni, że Zegar w sobotni wieczór będzie tętnił życiem, a Widzewiacy zmiażdżą dopingiem! Pomóc w tym ma nowy regulamin trybuny "Pod Zegarem":

http://kibole24.pl/artykul/727/nowy_stadion_stare_zasady.html
2. Komplet (?) w Gdańsku na meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

W Gdańsku na sobotni pojedynek z Legią Warszawa sprzedano już ponad 29 tysięcy biletów, a licznik wzrasta w oszołamiającym tempie. Jeśli tendencja się utrzyma, to jesteśmy prawie pewni, że w Gdańsku zobaczymy komplet! Dlaczego mecz w Gdańsku zakwalifikowaliśmy na drugim miejscu? Ano dlatego, że dodatkowym smaczkiem elektryzującym publikę będzie przyjazd kibiców gości, którzy nad morze przybędą pociągiem specjalnym. Przypomnijmy, że dotychczasowy rekord frekwencji na stadionie w Gdańsku (mowa o meczu ligowym) to 36 500 osób. Taka publika zasiadła na stadionie w Letnicy 11 kwietnia 2015 roku w meczu z... warszawską Legią. Sobotni pojedynek na szczycie piłkarskiej Ekstraklasy może ten rekord pobić, gdyż gdański klub przeznaczył do sprzedaży ponad 37 tysięcy biletów.
3. Komplet na Bułgarskiej i urodziny Kolejorza.

W Poznaniu świętują. Ukochany klub kiboli z Wielkopolski kończy 95 lat! Już w czwartek zakończyła się dystrybucja biletów na to spotkanie, a ze względu na bojkot wyjazdów przez kiboli Górnika Łęczna fani Lecha będą mogli zasiąść także w klatce dla gości, przez co mecz obejrzy na pewno ponad 40 tysięcy ludzi! Tak duża publika oznacza, że pobity zostanie rekord frekwencji z września, kiedy zmagania piłkarzy Lecha i Arki Gdynia oglądało z trybun 39539 widzów.
Reasumując - będzie się działo!
Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :