przypomnienie hasła

Kibole Śląska protestują.

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Nie milkną echa ostatnich wydarzeń z udziałem kibiców Śląska Wrocław. Wrocławscy fanatycy postanowili, że podczas pierwszej połowy meczu z Piastem nie będzie prowadzony zorganizowany doping.

Kibole Śląska protestują.
Wrocławscy ultrasi informują:

Witajcie. W związku z oświadczeniem klubu na temat wyjazdu do Białegostoku, na meczu z Piastem odbędzie się protest kibiców.

W pierwszej połowie meczu, nie będą wisiały flagi, a na gnieździe zostanie zorganizowany happening, związany z brakiem dopingu dla piłkarzy. W drugiej połowie wracamy, aby pokazać różnicę w tym, jak mecze wyglądają bez wsparcia z trybuny B.

Nie możemy pozostać obojętni na działania klubu, w sprawie wydarzeń w Horodnianach. Bez wyroków, bez dowodów, bez jakiejkolwiek wiarygodnej wersji wydarzeń, klub odwrócił się od wszystkich zatrzymanych kibiców. Większość z nich bez żadnych zarzutów opuściła areszt, ale w klubie nikogo nie zainteresował ten temat. Ludzie którzy byli w Białymstoku, w żadnym wypadku nie pojechali tam w celu odwiedzenia sklepu portugalskiego koncernu. Byli tam dla Śląska Wrocław, przejechali kilkaset kilometrów na drugi koniec Polski, aby wspierać piłkarzy dopingiem. Chociażby z tego powodu, należy im się szacunek i domniemanie niewinności. Nie wymagamy tego od całego świata, ale klub dla którego poświęcamy tak wiele, jest nam to winien. Jeżeli klub wypiera się swoich kibiców, to na meczu z Piastem, zobaczymy jak radzi sobie bez nich.

NIKOGO NIE NAMAWIAMY DO ODPUSZCZENIA TEGO MECZU, WSZYSCY NA B!

Obligujemy każdego fanatyka z trybuny B, do przyłączenia się do protestu, jeżeli ktoś miałby inny pogląd na tą sprawę, zapraszamy pod gniazdo, postaramy się wszystkie rozwiać. Są sprawy ważne i ważniejsze, ale przypominamy, że regulamin trybuny B, obowiązuje od poprzedniego meczu. Druga połowa meczu to będzie doping, jakiego ten stadion przez parę lat istnienia jeszcze nie widział, gwarantujemy. Siła w jedności !

CZY JEST DOBRZE, CZY JEST ŹLE, WSZYSCY NA B !


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :