przypomnienie hasła

Stadion Widzewa gotowy!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Stadion łódzkiego Widzewa gotowy! Za półtora miesiąca Widzew na nowym stadionie podejmie Motor Lubawa. Komplet gwarantowany!

Stadion Widzewa gotowy!
"To inwestycja, o którą walczyli fani piłki nożnej. To również kolejna inwestycja zmieniająca jakość obiektów sportowych w naszym mieście. W rundzie wiosennej swoje mecze będzie tu już rozgrywał Widzew. Mam nadzieję, że stadion okaże się szczęśliwy i będziemy cieszyć się kolejnymi awansami drużyny, co w perspektywie kolejnych lat pozwoli z optymizmem myśleć o zapełnieniu obiektu rzeszami kibiców" – powiedziała prezydent Łodzi na wtorkowej konferencji prasowej.

Kibole łódzkiego Widzewa ruszyli ze specjalną zbiórką na oprawę inauguracyjnego meczu na nowym stadionie. Za półtora miesiąca będziemy więc świadkami konkretnego widowiska przy ulicy Piłsudskiego. Zważywszy na ilość sprzedanych karnetów (prawie osiem tysięcy), można z dużą dozą prawdopodobieństwa rzec, że stadion podczas meczu Widzewa z Motorem będzie pękał w szwach. A pamiętajmy, że nie jest to najwyższa, czy też II klasa rozgrywek w Polsce!

"(...)Przez lata byliśmy w kibicowskiej czołówce naszego kraju. Zachwycaliśmy dopingiem, prezentowanymi oprawami oraz innymi aspektami kibicowskiego rzemiosła. To czy trybuny naszej świątyni znów będą rywalizować z najlepszymi, zależy od nas wszystkich. Od samego początku chcemy postawić wysoko poprzeczkę(...)" - stwierdzili kibole Widzewa w specjalnym oświadczeniu.


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :