przypomnienie hasła

Krótko i na temat

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Czyli sportowe aktualności z kibolskiego środowiska.

Krótko i na temat
- Fanatycy z Lubina pojawili się na sektorze w Chorzowie dopiero w ostatnich minutach meczu.Powodem zaistniałej sytuacji oczywiście nie było wcześniejsze zwiedzanie uroków Górnego Śląska...

Śląsk Wrocław miał ochotę wejść w dłuższą dyskusję z fanami z Lubina, wysłali nawet obserwatora na zbiórkę kiboli Zagłębia. Posłaniec niestety, ale nie został miło przywitany po tym jak krewcy fani Zagłębia rozkminili, że jest z Wrocławia. Być może dlatego, że nie przyniósł dwóch nagich mieczy jak kiedyś Krzyżacy pod Grunwaldem?
Po całej sytuacji HZL dzwoniło do AS z różnymi propozycjami, jednakże Wrocławianie nie byli już chętni na jakiekolwiek harce.

- Młode składy U-21 Stomilu Olsztyn oraz Mazura Ełk wspólnie dyskutowały na temat początku pięknej polskiej jesieni. 11 dyskutantów z Olsztyna okazało się lepszych od swoich rówieśników z Ełku, którzy do bitwy na argumenty wystawili podobny ilościowo skład. Merytoryczna dyskusja trwała niecałe 2 i pół minuty.


- Blisko było do spotkania gdańskiej Lechii oraz dawnej zgody Gdańszczan - Wisły Kraków. Sportowa ekipa Lechii (plus wsparcie ziomków) udała się wczoraj na wyjazd do Warszawy furami, natomiast wiślaccy fani mocnych wrażeń wraz ze wsparciem swoich układów jechało w kierunku Płocka bynajmniej nie po to, aby oglądać zmagania piłkarzy na boisku. Obie ekipy dzieliło do wspólnego biesiadowania kilkaset metrów, ale we wszystko wtrącili się ci co zwykle (którzy zatrzymali Gdańszczan) i do niczego nie doszło. Co się odwlecze, to nie uciecze?


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :