przypomnienie hasła

Kibole Lechii z wizytą we Wrocławiu

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Ostatni weekend we Wrocławiu upłynął pod znakiem wspólnych gdańsko-wrocławskich śpiewów. Przeczytajcie relację Lechistów z pobytu z Stolicy Dolnego Śląska.

Kibole Lechii z wizytą we Wrocławiu
"W miniony weekend po raz kolejny ruszyliśmy w Polskę za naszą ukochaną Lechią. Tym razem przyszło nam odwiedzić szczególne miejsce, gdzie od pokoleń możemy spotkać prawdziwych przyjaciół.

Na meczu ze Śląskiem Wrocław pojawiło się około tysiąca fanów Lechii. Wraz z nami przybyły płótna: CHWM, Pruszcz Gdański, Lechia Gdańsk ciorus. Pojawił się również transparent dla naszego kolegi – PDW Buła, trzymaj się! Warto dodać, iż w centralnym miejscu młyna wisiała również łączona flaga Śląska i Lechii mówiąca o najdłuższej przyjaźni w Polsce i najlepszej na świecie.

Tradycyjnie już do Wrocławia nie organizowano transportu i każdy podróżował na własną rękę. Tym samym w weekend zrobiło się tłoczniej na drogach, a w pociągach panował większy ścisk. W sobotę od rana spotykano grupy fanów obu zespołów we wszystkich dzielnicach Wrocławia. Szczególnie oblegany był rejon Rynku.

Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem, ale jak stwierdzono niegdyś „w meczach zgodowych, sam mecz jest najmniej ważny” ;). Prowadzono przeplatany doping raz dla Śląska raz dla Lechii, z mocnymi akcentami zgodowymi. Po zakończeniu zawodów piłkarze podziękowali za wsparcie, a fani mogli udać się na dalszą integrację.

Fanom Śląska dziękujemy za przyjęcie oraz gościnę. "...zapamiętaj jedno, Lechia ze Śląskiem równa się jedność!"

źródło: www.lwypolnocy.pl/


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :