przypomnienie hasła

Wysoka kara dla Lecha Poznań!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA ukarała Lecha Poznań karą finansową za odpalenie pirotechniki przez kibiców podczas meczu III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów z FC Basel. Wysokość już drugiej w tym sezonie sankcji to ponad 160 tysięcy złotych

Wysoka kara dla Lecha Poznań!
Wcześniej ta sama komisja nałożyła na klub karę zamknięcia stadionu na najbliższy mecz w europejskich pucharach oraz sankcję finansową wysokości ponad 200 tysięcy złotych. Wykonanie tej ostatniej, na wniosek Zarządu Kolejorza, zostało zawieszone do czasu rozpatrzenia odwołania.

- Dzięki takiemu rozwiązaniu udało się zapewnić wstęp publiczności na najważniejszy mecz w ciągu ostatnich pięciu lat - mówi prezes Karol Klimczak. - Niestety jednak wykonanie kary zostało tylko odłożone w czasie, ale nasze odwołanie trafiło już - zgodnie z procedurą - do UEFA.

Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA wszczęła już także postępowanie w sprawie niezgodnego z przepisami zachowania kibiców Lecha Poznań podczas rewanżowego meczu III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów FC Basel - Lech Poznań.

źródło: polsatsport.pl


Komentarze (1) :

hutniczek3
hutniczek3 2015-08-24 (18:08)
+ - +1
Jakiego lecha ???? lecha niema jest amika !!!////

Dodaj komentarz :