przypomnienie hasła

Piast jedzie do Belgradu!

Oceń artykuł:
0/5 (0 głosów )


Bate Borysów zmierzy się w Belgradzie z tamtejszym Partizanem. Jest to świetna okazja dla kiboli z Gliwic, aby wspomogli swoich ziomków!

Piast jedzie do Belgradu!
Oficjalne info kiboli Piasta:

Wkrótce nasi przyjaciele zmierzą się z jednym z najciekawszych kibicowsko rywalem w Europie. Jak wiadomo oponentem BATE Borysov w IV rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów, będzie zespół Partizana Belgrad. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrany w Borysowie 18 sierpnia o godzinie 20:45. Rewanżowe spotkanie w Belgradzie odbędzie się tydzień później w środę 26 sierpnia o godzinie 20:45.


Na to spotkanie mobilizujemy wszystkie środki, by nasi zgodowicze mogli liczyć na wsparcie, jakiego dawno nie było. Jedziemy na własną rękę, zapisać się na wyjazd można drogą mailową wysyłając imię nazwisko i nr PESEL na adres: bate@piastgliwice.eu . Zapisy potrwają do 21 sierpnia (piątek). Dla nas i BATE jest to możliwość zobaczyć legendarne ekipy Grobari na żywo.

Dla miejscowych to będzie szczególny dzień, ponieważ zespół Partizana ma szansę awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów po raz pierwszy od 5 lat. Mimo że w losowaniu pierwszy raz mamy okazję na bezpośrednią konfrontację z tym zespołem, to warto dodać, że na „Wiecznych derbach” ostatnio co roku jest obecna delegacja z Gliwic. Dwa lata temu liczna grupa pojechała na 146 derby. Relację z tego wyjazdu można przeczytać (tutaj) . Natomiast w tym roku nasi koledzy po szalu na te same derby wybrali się autostopem, poniżej załączamy filmik z tego wyjazdu.
źródło: piastgliwice.eu


Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :