przypomnienie hasła

Jak dodawać zasoby ?


Zasoby to nic innego jak treści dodawane przez użytkowników. Są to artykuły, filmy z youtube oraz galerie zdjęć. To wy budujecie ten portal drodzy użytkownicy. Dzięki zamieszczanym przez was treściom ten portal tętni życiem!

Mając założone konto na portalu kibole24.pl nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić interesującą z kibolskiego punktu widzenia informację na stronie.

Napisałeś ciekawy artykuł na temat kibicowskiej społeczności? A może byłeś uczestnikiem interesującego meczu i chciałbyś na łamach portalu zdać relację z tego, co się działo na trybunach? Zrobiłeś ciekawe zdjęcia opraw meczowych, czy też wydarzeń pozastadionowych związanych z kibolami? A może odnalazłeś ciekawy filmik na youtube czy tez innym portalu, który w Twoim mniemaniu powinien dotrzeć do szerszego grona odbiorców zainteresowanych tematem?

Nic prostszego! Zaloguj się na swoje konto, a potem kliknij w „dodaj zasób” na głównej stronie portalu.

Na chwilę obecną w portalu kibole24.pl użytkownik może zamieścić następujące zasoby:

  • Artykuł - informacja na aktualny kibicowski temat, relacja z trybun, felieton na tematy kibolskie, narodowe, czy też wywiad z przedstawicielem na przykład grupy ultras. W skrócie wszystko co wiążę się z kibicowaniem, a co można przedstawić za pomocą słowa pisanego.

  • Film - nie wymaga komentarza. Dla ułatwienia nawigacji na portalu w dziale filmy stworzono kilka kategorii, w których użytkownik umieszcza dodawany przez siebie materiał. I tak obok zadym, dopingu, czy też muzyki znajdziemy ustawki czy tez kategorię filmy dokumentalne. Oczywiście związane z kibicowaniem - przyrodnicze dokumenty z National Geographic naszej kibolskiej społeczności nie interesują.

  • Galerię - tutaj umieszczamy zdjęcia związane z kibicowaniem. Należy pamiętać, żeby nie łamać praw autorskich w trakcie publikacji zdjęć! Jeśli nie wiemy do kogo należy dane zdjęcie, lepiej zostawić je w spokoju.

Poniższe grafiki przedstawiają panele dodawania artykułów, filmów oraz galerii. Po wypełnieniu wszystkich pół oraz kliknięciu odpowiedniego odnośnika (”Zapisz” w przypadku galerii oraz artykułów i „Dodaj film” gdy chcemy podzielić się linkiem z youtube.com lub dailymotion.com) materiał znajdzie się na serwerze strony. Po akceptacji moderatora będzie dostępny dla każdego odwiedzającego kibole24.pl!Należy pamiętać, że podczas dodawania artykułu trzeba także wybrać plik graficzny, który pojawi się na stronie głównej serwisu. Artykuł dużo zyska, jeśli dodamy do niego galerię zdjęć - co uczynić można poprzez kliknięcie w odnośnik dodawanie większej ilości zdjęć.

Ok! Materiał zamieszczony i zaakceptowany przez moderatora. Przy każdym materiale istnieje informacja o użytkowniku, który wrzucił dany artykuł czy też film lub galerię. Po kliknięciu w odnośnik z nickiem użytkownika można zapoznać się z profilem autora, a w przyszłości także skomentować i ocenić aktywość autora.

Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których kibicowanie to nie tylko przyjście na stadion, by obejrzeć mecz ukochanej drużyny. To dla nas sposób na życie. Godziny spędzone w pociągach, by na drugim końcu Polski obejrzeć mecz swojego klubu. Zarwane noce, by przygotować kolejną meczową oprawę. W końcu zasady, których nauczyło nas kibicowskie życie. Każdy z nas jest inny, ale to co nas jednoczy to szacunek do przeciwnika i miłość do barw.

Dołącz do nas, jeśli chcesz być współautorem strony i jeśli bycie kibolem nie ogranicza się dla Ciebie tylko do zrywania gardła na stadionie!!

Komentarze (0) :

Brak komentarzy


Dodaj komentarz :